Zdravé a pěstěné vlasy jsou pro ženy symbolem krásy. Patří k jejich tajným zbraním. Půvab vlasů spatřujeme v lesku, vůni i bohatosti. Nová vlasová řada Dove je vytvořená tak, aby zabránila a předcházela nadměrnému vypadávání vlasů, které je způsobeno jejich křehkostí a lámavostí, a pečovala o ně, aby zůstaly neporušené a vy jste se mohla cítit krásná.

 

Z průzkumu Dove vyplývá, že 37 % lidí řeší problémy s lámáním a následným vypadáváním vlasů. Vlasové výrobky Dove obsahují regenerační vlasové sérum, které vlas obalí, a působí tak proti jeho zlomení. Tak je zajištěna obnova povrchu vlasů, vlasy jsou pak silnější a pružnější. Pravidelným používáním šamponu a kondicionéru kosmetické značky Dove snížíte lámavost vlasového vlákna až o 97 %.

 

Padání vlasů k procesu jejich růstu a obnovy patří. Je zcela normální, když nám během jednoho dne vypadne asi 50-100 vlasů. Pokud v kartáči po pročesávání zůstává větší počet, může to být způsobeno různými vnějšími vlivy. Jedním z faktorů, který ztrátu ovlivňuje, je například nadměrný stres nebo životní prostředí, ve kterém žijeme. Počet vypadnutých vlasů je ale také ovlivněn tím, jakým způsobem a jak často o ně pečujeme. Pokud jsou poškozené, jsou k lámání a následnému vypadávání daleko náchylnější. Vlasová řada Dove proti lámání a následnému vypadávání vlasů je právě určená k regeneraci a obnově vlasových vláken, a tudíž ztrátu vlasů redukuje.

 

Dove šampon proti lámání a následnému vypadávání vlasů obsahuje regenerační sérum s prvky silikonu a kondicionéru. Ty zanechávají vlasové vlákno hladké a hydratované. Šampon přispívá k snadnějšímu rozčesávání vlasů a jejich zvýšenému lesku. Vlasy po něm zároveň zůstanou krásně nadýchané.

 

Dove kondicionér proti lámání a následnému vypadávání vlasů je vhodný pro všechny typy vlasů, stejně jako všechny ostatní produkty nové vlasové řady Dove, nejvíce ho ocení ženy se slabými a roztřepenými vlasy. Obsahuje vysokou hladinu silikonového kondicionéru, který vyhlazuje povrch vlasů a zaceluje drobné nerovnosti vlasového vlákna, které vznikají během česání. Kondicionér má také antistatické účinky, zbaví vás tedy nepříjemného elektrizování umytých vlasů.

 

Dove hloubková regenerační vlasová maska proti lámání a následnému vypadávání vlasů poskytuje speciální zvláčňující péči. Přestože obsahuje vysokou dávku prvků kondicionéru, vaše vlasy zůstanou vzdušné. Maska pečuje o vlasy poškozené nadměrným používáním stylingových prostředků a častým fénováním.

  

A jak zjistíte, jestli jsou vaše vlasy poškozené?

Kromě vizuálních změn, jako je ztráta lesku a pružnosti, si můžete udělat následující test. Vhoďte několik vašich vlasů do sklenice obsahující olej a vodu. Nádobu lehce zamíchejte. Pokud vaše vlasy vyplavaly na hladinu, jsou zdravé. Naopak, poškozené vlasy nasáknou vodu, a proto se potápí hlouběji do nádoby.

 

Doporučená maloobchodní cena:

 

Dove šampon proti lámání a následnému vypadávání vlasů 250ml

79,90 Kč

 

Dove kondicionér proti lámání a následnému vypadávání vlasů 200ml

79,90 Kč

 

Dove hloubková regenerační vlasová maska proti lámání a následnému vypadávání vlasů 250ml

149 Kč