Pro krásu se musí trpět? Tak tohle heslo strkám do pantoflí. Z trhu, pochopitelně. Dnes si ukážeme novou vlnu fotříků, která ví, kam šála Sparty vlaje. 

Ponechme stranou produktivní skupinku chlápků, co si dočasně hlídá barvu ponožek. Zaměřme se na stabilních 50+ se slušnou základnou kolem pasu. Jestli spadáte do téhle kategorie a stále tápete, co si vzít ráno do práce, zkuste se inspirovat naším tipem.

Základem celé kolekce Podzim 2006 jsou béžové kapsáče nad kotníky. (Xian Tin – 260 Kč) Velkou výhodou je guma v pase, což vám Bushman nepřinese. Tady je třeba se rozhodnout, jestli patříte do Push-up nebo Tyrš-up skupiny. (guma pod břicho/guma nad břicho) Rozhodnuto? Výborně. Vřele doporučujeme pásek nebo ledvinku. Koženka s imitací zlata sežehne zrak i čertově babičce. Některé střihy jsou navíc míněny jako bokové a sešněrováním k pasu dosáhnete nejen supr natvarování prdelky, ale i zvýraznění už zmiňovaného kotníku. Pojďme dál!

Soutěžní JuraCo k tomu?!
Vaše stará tomu nevěří, ale tohle je těžiště, které se dá kombinovat s čímkoliv. Uměřenější typy rozhodně sáhnou po košili. Výhodou vysoko posazených kalhot je i možnost strčit konec kravaty za gumu, což skvěle řeší nepříjemné plandání. Pro pracovní schůzky doplníme sáčkem a večer s přáteli už můžete zakončit i v tričku, co bylo zdarma ke kuponové knížce. Ale to od České pojišťovny zase víc prozáří šeď davu, o tom žádná!

Doplňky!
Prestige! To jsou boty, co unesou i velkou psychickou zátěž a dají naplno vyniknout šedým ponožkám se vzorečkem. Pokud ovšem spěcháte na jednání, je samozřejmě lepší sáhnout po klasice. Tady nabízí žlutí bratři masivní kopyta se zapínáním na sucháče, což ocení zvlášť Push-upáci. Víte jak je to s tkaničkami - Nádech, ponořit pod hladinu, zavázat, vynořit, uáááááá! A toho se můžete zbavit. Tak se vykašlete na ty Baťovy opratě.

Nebojte se kombinovat! Podzim sice nedovoluje vytáhnout znova zažloutlé síťované tílko, ale můžete ho mít pod košilí a v dílně nebo kanceláři třeba ještě přijde vhod! A propós! No jistě! Síťovka! Skvělá je ta, co se dá složit jako kapsička! Cestou z práce jen trhnete zipem a hned máte kam dát dva Bráníky! Nezapomínejte ale na ranní mrazíky a zkuste najít v úklidovce tu bundičku, ve které jste na mopedu obluzoval Maruš! Pasovky se zase vrací!

Ano, tohle je soutěžní fotka

Reklama