Vlasy, to je věčné a nikdy nekončící téma ženského světa. Jak na to, aby vypadaly krásně a plné objemu každý den, přesně tak, jako když si je čerstvě umyjeme a upravíme podle našich představ? Specialista na péči o vlasy, značka Dove, konečně přináší skutečné řešení. Zapomeňte na klobouky, vyhoďte gumičky, a vsaďte na novinku Dove Suchý šampon! Díky němu oživíte své vlasy kdykoli si vzpomenete a navíc bez jediné kapky vody.

Každý den nás ženy čeká „zásadní“ rozhodnutí – vlasy umýt či neumýt? Když se rozhodneme pro ANO, budou vypadat svěže a krásně, jenže ne vždycky na tento proces trvající desítky minut máme čas (zvláště ty z nás, jejichž hříva sahá do poloviny zad a dále). Příliš časté mytí a následná úprava vlasů jim navíc může i uškodit, a pokud naši kštici zdobí přeliv či barva, rychleji si ji vymyjeme, stejně tak jako drahé masky a přípravky, které nám do vlasů aplikovala kadeřnice. Na druhou stranu se zplihlými, nevzhledně vypadajícími vlasy se necítíme vůbec dobře a to také není to pravé ořechové.

Značka Dove proto přichází s revoluční novinkou, díky které budou vaše vlasy svěží a revitalizované během několika minut. Dove Suchý šampon osvěžuje vlasy bez jediné kapky vody a navíc jim dodá viditelný objem. Jeho aplikace není vůbec náročná, šampon stačí jen nasprejovat k vlasovým kořínkům, lehce vmasírovat, aby šampon absorboval přebytečný maz a učesat jako obvykle. Více se dozvíte na www.dove.cz.   

DOVE SUCHÝ ŠAMPON 200 ml

Viditelně revitalizuje vlasy mezi jednotlivými mytími. Absorbuje přebytečný maz a zanechá tak vlasy krásné, a s viditelným objemem!

Dove

Nezávazně doporučená spotřebitelská cena: 129,90 Kč

Tip pro snadný styling

Pokud nemáte čas si umýt vlasy, použijte Dove suchý šampon. Vlasy budou krásné jako po umytí, objemnější a lépe stylingově upravitelné. Jelikož Dove suchý šampon vlasy nezatěžuje, jeho použitím vytvoříte zcela přirozený a svěží look.

Dove

Reklama