Dopřejte své kočce to nejlepší. Kupujte jí kompletní a vyváženou stravu, která jí chutná. Kočky milují chuť masa a instinktivně vědí, co je pro ně dobré.

Friskies granule jsou připraveny z kvalitního, pečlivě vybraného masa. Váš mazlíček si nejen pochutná, ale zároveň dodá tělu vše, co potřebuje. Granule Friskies jsou plné kvalitních bílkovin, vitaminů, minerálních látek a chuťově rozmanitých a zdravých složek a proto představují kompletní a vyváženou stravou pro každý den.

Vaše kočka ví, že granule Friskies chutnají skvěle a Vy víte, že jí dáváte vše, co potřebuje pro zdraví a vitalitu. Kočka plná vitality přináší do Vašeho domova život. 

 

Vyberte pro svou kočku nejvhodnější krmivo z pestrého sortimentu značky Friskies.

FRISKIES nabízí širokou nabídku výrobků pro každý věk a životní styl kočky tak, aby Vaše kočka byla stále ve skvělé kondici.

Adult – kompletní a vyvážená strava pro dobrou kondici kočky. Vybrat můžete ze tří příchutí: kuře, maso, losos.

Junior – pro optimální růst a vývoj

Indoor - pro kočky žijící v bytě. Redukuje tvorbu smotků chlupů v žaludku a zápach při vyprazdňování.

Wellbeing – pro zdravý močový trakt kočky 

Vyhrajte báječné ceny!

Nyní můžete s výrobky Friskies soutěžit o lákavé ceny. Ve hře je celkem 1110 cen. Můžete soutěžit o LCD televizor Panasonic, krmivo na rok zdarma nebo kočičí domeček. Stačí nasbírat čárové kódy z minimálně 3kg balení Friskies a poslat je spolu s účtenkami z nákupu tohoto balení a úplnou zpáteční adresou včetně PSČ v období soutěže na adresu: FRISKIES SOUTĚŽ, P.O.Box 63, 258 73 Vlašim.

Soutěž probíhá od 1. 5. 2008 do 31. 7. 2008 na území České republiky.Více informací o krmivech a pravidlech soutěže naleznete na www.friskies.cz nebo na infolince 800 135 135.

 

Reklama