benosen

Nejenom délka, ale také kvalita spánku rozhoduje o tom, jakým způsobem svoje síly zregenerujeme.

Spánek je jedna z nejdůležitějších součástí našeho života. Lidské tělo se bez něho nedokáže obejít. Při spánku dochází ke svalovému uvolnění, kostra i vnitřní orgány odpočívají, prokrvuje se pokožka. Aby mohly proběhnout všechny potřebné regenerační procesy, musí mít spánek odpovídající délku a hloubku. Nejenom délka, ale také kvalita spánku rozhoduje o tom, jakým způsobem svoje síly zregenerujeme.

Když se dobře vyspíme, hned se nám zdá ráno svět růžovější. Aby ne! Spánek nám spolehlivě dobije baterky, a to ve všech rovinách - fyzické, psychické, duševní i citové. Přestože je přirozenou součástí našeho života, řada z nás s ním má velké potíže. Hlavním viníkem bývá stres, citové rozrušení, hormonální výkyvy nebo změna našeho zaběhnutého denního režimu. K odstranění těchto poruch často stačí dodržet pár zásad:

  • Zkuste si zavést pevný řád a choďte spát ve stejnou dobu a stejně tak vstávejte.
  • V ložnici udržujte teplotu kolem 17 oC a před spaním vyvětrejte.
  • Řádné zatemnění zajistí žaluzie nebo tmavé závěsy.

benosenA co když ani pak kýžený spánek nepřichází? Zapomeňte na hypnotika a raději sáhněte po pomoci z přírody!

Dopřejte si Benosen®, který obsahuje osvědčenou kombinaci kozlíku a chmele, které jsou již od dávných dob užívány v lidovém léčitelství a dnes se staly běžnou účinnou látkou v léčivech. Ve složení tohoto přípravku se skrývá i L-theanin, což je látka, která pomůže váš organizmus zklidnit a vyřeší i potíže s častým probouzením nebo mělkým spánkem. Dvě tabletky Benosenu půl hodiny před spaním tak zajistí, že se zbavíte nepříjemných pocitů z nevyspání, trvalé únavy, poklesu výkonnosti či poruch nálad. Výhodou je, že se na něm nestanete závislí.

Benosen je k dostání v lékárně v balení 20 a 40 tablet

Nyní speciální nabídka 50 % tablet navíc zdarma pro balení Benosen 20 a 40 tablet. Akce pletí do 31. 12. 2009

Reklama