Přemýšlíte, že si pořídíte novou televizi, ať už do obývacího pokoje nebo do ložnice nebo dětského pokoje? Ale jakou vybrat, v dnešní době je už z čeho vybírat. Už se nemusíte spokojit s obyčejnou černou TV, ale můžete zvolit i TV v bílém či designovém rámečku. A pokud chcete, aby TV zároveň i něco uměla, vsaďte na tzv. chytré televize.

Jeden televizor, ale čtyři barvy!      

Hyundai_945

Designérskou lahůdkou jsou unikátní LED televizory Hyundai řady 945 s různě barevnými rámečky. Televizor Hyundai si nyní můžete jednoduše přizpůsobit své náladě nebo barevně doladit svému interiéru. Červený do dívčího království, modrý nebo zelený do chlapeckého pokoje. Stačí vyměnit jeho přední rámeček za jiný. V základním provedení je televizor bílý, ale není problém udělat z něj snadno a rychle modrý, červený nebo módní zářivě zelený! Kdykoliv vás jedna z barev omrzí, není nic jednoduššího, než rámečky prohodit a vyměnit za jinou barvu nebo se vrátit k elegantní bílé. Volbu barevné varianty můžete také důvtipně přizpůsobit tomu, na co se právě budete v televizi dívat. Televizory s výměnnými barevnými rámečky jsou k dostání v úhlopříčce 56 nebo 61 cm a kromě standardních technických parametrů jsou jedinečné funkcí Record Ready. Díky ní můžete nahrávat DVB-T vysílání na flash disk. Nová řada televizorů Hyundai, výjimečných svým variabilním vzhledem, jsou ideální do dětského pokoje, ložnice, kuchyně, ale i do menšího obýváku.

Hyundai_945

3 v 1

Moderní úsporný multifunkční LED televizor Hyundai řady 924 kombinuje 3v1. Slouží nejen jako televizor, ale také jako přehrávač a rekordér. Zabudovaný DVD přehrávač zvládne přehrávat disky s muzikou v MP3, fotografiemi v JPEG a videa, stejné formáty přehrajete z USB vstupu. Nejzajímavější funkcí je však nahrávání pomocí technologie Record Ready, která umožňuje nahrávat digitální pořady přímo v televizi na flash disk nebo externí HDD stisknutím jediného tlačítka.

Hyundai_924

S chytrou TV i na internet

Rádi byste surfovali po internetu přímo na své televizi? Pořiďte si internetovou LED TV televizi GoGEN s otevřeným internetovým prohlížečem řady 137, 147 a 157. Internetový prohlížeč ve smart televizorech GoGEN vám umožní volný přístup k internetu a zajímavé předinstalované internetové aplikace vás zaručeně zabaví. Přes televizi se snadno připojíte k portálu YouTube, kde můžete zhlédnout nejnovější videa a hudební klipy. Prostřednictvím aplikace Skype si zase můžete popovídat s přáteli z celého světa. Aplikace Topfun.cz vám nabídne přístup do největší on-line videopůjčovny s atraktivní nabídkou filmů včetně hollywoodských trháků. Ale komu by to bylo pořád málo, může se červeným tlačítkem na dálkovém ovladači dostat do aplikace iVysilani projektu HbbTV, kde si může zdarma přehrát jakýkoli pořad z bohatého 8letého internetového archivu České televize. 

Televizor doplňuje praktická funkce Record Ready - nahrávání digitálního vysílání na flash disk a výjimečná je nová funkce Smart Remote Control, která udělá z vašeho chytrého telefonu či tabletu dálkový ovladač.

GoGen_LED

 

Chytrá i designová v jednom

Televize s přístupem na internet již dnes nejsou žádnou novinkou. Co když ale chcete zkombinovat chytré vlastnosti internetové televize a zároveň si vybrat designový přístroj? Sáhněte po televizoru GoGEN řady 780, která kombinuje vlastnosti internetové TV a zároveň elegantní netradiční bílou barvu. Užívejte si YouTube, Skype, videopůjčovnu Topfun.cz nebo iVysilání, a přesto si dolaďte váš interiér podle vašeho vkusu. A díky jedinečné aplikaci Smart remote control, kterou značka GoGEN nabízí speciálně ke svým chytrým televizím, můžete ovládat TV přes váš telefon či tablet získáte v něm ovladač, kterým jednodušeji a lehčeji brouzdáte internetem..

GoGEN_780

GoGEN_780

 

MAXITELKA pro děti

LED televize, která rozzáří každý dětský pokojíček. Ve veselých barvách a s potisky obrázků z večerníčku Maxipes Fík na rámečku televizoru. Můžete si vybrat z 5 barevných variant – zelené, bílé, modré, růžové nebo červené,  a zvolit barvu, která se bude nejlépe hodit právě do vašeho dětského pokojíčku.

GoGEN

Tato televize není jen o designu.  Disponuje úhlopříčkou 56 nebo 61 cm . Samozřejmostí je DVB-T i DVB-C tuner. Funkce Record Ready pak umožňuje nahrávání digitálního vysílání na externí HDD či flash disk. Televize umožňuje přehrávání formátů jpg, MP3, MP4, WMA, AVI, atd. Můžete tak na TV sledovat i rodinné fotky či videa nebo poslouchat hudbu.

Díky funkci Timeshift můžete sledovat pořad s časovým posunem, což jistě oceníte, když vám například uteče začátek filmu nebo potřebujete na chvilku od televize odejít.  Nechybí ani teletext, časový spínač pro vypnutí či dětská pojistka.

GoGEN

 

Navíc na všechny TV GoGEN je poskytována záruka 40 měsíců. Více informací naleznete na www.hyundai-electronics.cz či www.gogen.cz

Reklama