Pro volné stavění, vymýšlení příběhů, vlastní tvorbu – můžete podpořit zájmy dítěte zábavnými a kreativními způsoby, a zároveň mu pomoci rozvíjet klíčové dovednosti, jako je kreativita, řešení problémů a komunikace, které bude potřebovat po celý život.

Objevte dárky ke stavění!

Přinášíme krátký seznam tipů pro Ježíška, který je jen malou ukázkou obrovského výběru stavebnic pro různý věk, dovednosti a zájmy vašeho dítěte. Vybírejte ty nejúžasnější dárky letošních Vánoc ke stavění a dalšímu přestavování na www.LEGO.cz!

kaka.jpg

Kola a křídla pro divokou zábavu

Nechte své dítě vzlétnout do oblak nebo objevovat divočinu ve stylových mašinách!

LEGO® City Kaskadérská aréna (60295) – vhodné od 6 let

6172a7a377bf0obrazek.png

Děti mohou vyslat kaskadérskou motorku poháněnou setrvačníkem skrz ohnivý kruh, předvádět salta a kaskadérské kousky se dvěma parádními monster trucky a modely, které lze pro nová představení snadno přestavět.

LEGO® Technic™ Jeep® Wrangler (42122) – vhodné od 9 let

6172a7b98a5e6obrazek.png

Sotva se najde dítě, které by si nechtělo postavit vlastní vysoce výkonné terénní auto s pohonem 4 × 4. Nechte ho prožít dobrodružství v divokém terénu s tímto realistickým modelem nabitým funkcemi. Obsahuje přední řízení a výkonné odpružení náprav.

lese.jpg

Nekonečná dobrodružství se zvířecími kamarády

Jízda na koních, péče o roztomilé domácí mazlíčky nebo ochrana divokých zvířat – to vše je připraveno pro vašeho milovníka zvířátek.

LEGO® DUPLO® Stodola, traktor a zvířátka z farmy (10952) – vhodné od 2 let

6172a7d61baacobrazek.png

Tato stavebnice je plná příležitostí ke hře a učení pro batolata, která milují zvířata a farmářské stroje. Najdete v ní hospodářské budovy a traktor, a navíc prase, ovci, poníka, psa, slepici, kohouta a krávu s telátkem, o které se můžete společně starat. Když se děti pustí do hraní příběhů z farmy, během kterých si vyzkouší, jaké to je krmit zvířata a jezdit na koni, budou rozvíjet jemnou motoriku, sociální a emoční dovednosti i kreativní myšlení.

LEGO® Friends Lesní jezdecké středisko (41683) – vhodné od 7 let

6172a7ec58b49obrazek.png

Děti se mohou připojit k Mii, Savannah, jejímu vodicímu psu Goldiemu a bráškovi Kevinovi a prozkoumávat les na koních nebo se uvelebit u ohně a opékat si marshmallows. Stavebnice přináší také bohatou řadu doplňků, které podněcují dětskou kreativitu i společnou hru s kamarády.

6172a9b123c85obrazek.png

Oblíbené herní a filmové světy ve fyzické podobě

Pokud vaše dítě miluje digitální hry a filmové příběhy umožněte mu hrát si v nich a objevovat je i ve fyzickém světě z kostek LEGO.

LEGO® Super Mario™ Dobrodružství s Luigim – startovací set (71387) – vhodné od 6 let

6172a80226ec8obrazek.png

Seznamte děti s interaktivním zábavným světem LEGO® Super Mario™ v této sadě, jejíž součástí je i figurka LEGO® Luigi™. Hráči získávají digitální mince za to, že pomohou LEGO Luigimu splnit úkoly s otáčením, houpáním a létáním. Lze hrát samostatně nebo jako společenskou hru pro dva hráče.

LEGO® | Disney Ledový zámek (43197) – vhodné od 14 let

6172a8152b697obrazek.png

Na mladé i starší milovníky Ledového království od Disneyho čeká výjimečný stavitelský zážitek, jehož výsledkem bude model plný detailů z filmů. Zámek se pyšní točitým, dvojitým schodištěm, které vede do trůnního sálu, ledovou fontánou, balkónem a spoustou dalších doplňků a postav. Nechybí tištěný návod na stavění, a navíc digitální průvodce Instructions PLUS!

O společnosti LEGO Group
Posláním společnosti LEGO Group je inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka prostřednictvím kreativního hraní a učení. LEGO System in Play se základem v kostkách LEGO umožňuje dětem a fanouškům stavět vše, co si dokážou představit.

Společnost LEGO Group byla založena v dánském Billundu v roce 1932 Olem Kirkem Kristiansenem. Její název je odvozen od dvou dánských slov LEg GOdt, což znamená „Hrajte si dobře“.

Společnost LEGO Group zůstává rodinnou společností v soukromém vlastnictví se sídlem v Billundu. Produkty LEGO se prodávají ve více než 130 zemích po celém světě.

Více na LEGO.CZ
6172aa9775099obrazek.png

Reklama