Ocet je nejen nepostradatelnou kuchyňskou přísadou, ale také výborným a osvědčeným pomocníkem pro úklid domácnosti. A navíc, ocet také výborně neutralizuje pachy. Tyto skvělé vlastnosti můžete nyní skvěle využít pro mytí nádobí v myčce, a to díky novince Somat Perfect Gel Ocet od společnosti Henkel ČR.

somatSomat Perfect Gel Ocet ve své receptuře skrývá skvělé čistící a neutralizační vlastnosti octa, a zároveň nabízí všechny výhody gelové varianty multifunkčních tablet Somat Perfect. Které to jsou? Především se při mycím procesu lépe a rychleji rozpouští, takže si můžete být jisti, že po umytí nenajdete na čistém nádobí žádné nerozpuštěné zbytky tablet. Výhodou je i možnost dávkování podle potřeby v případě, že nemáte myčku zcela zaplněnou nebo potřebujete použít menší množství prostředku. Nemusíte půlit tabletu, stačí nalít požadované množství prostředku do zásobníku na tablety.

Somat Perfect Gel Ocet v sobě skrývá řadu předností, které ocení všichni spotřebitelé. Tento přípravek se skrývá v lahvích s praktickým dávkováním a jeho použití je velmi jednoduché. Gel se totiž aplikuje přímo do zásobníku na tablety, odpadá navíc i rozbalování tablet. Somat Perfect Gel Ocet působí okamžitě a díky svému složení odstraní i ty nejodolnější skvrny. Výsledkem je hygienicky čisté a oslnivě lesklé nádobí. A Somat Perfect Gel Ocet je účinný proti nepříjemným pachům.

Somat Perfect Gel Ocet je k dostání v maloobchodní síti od dubna 2010, a to ve dvou různých baleních odpovídajícím středním a velkým tabletám:

  • Somat Perfect Gel Ocet 700 ml, 28 mycích dávek za DMOC 219 Kč
  • Somat Perfect Gel Ocet 2x700 ml, 56 mycích dávek za DMOC 359 Kč.

Myčka je dnes skutečně nepostradatelným pomocníkem naší domácnosti a výběr čisticích prostředků je široký. Na komfort si zvykáme snadno a každou změnu k lepšímu samozřejmě vítáme. Doby, kdy bylo třeba do myčky kupovat a dávkovat zvlášť sůl a oplachovač, jsou už dávno pryč. Sáhnout můžeme po multifunkčních tabletách či gelu Somat, které v sobě skrývají vše potřebné. Nyní přichází značka Somat s další inovací - Somat Perfect Gel Ocet.

 

Reklama