Je známo, že barva a jas pleti se mění s věkem, zdravotním stavem, kouřením a sluněním. Velký vliv má také stres a špatný stav životního prostředí. Všechny tyto negativní faktory vedou k zúžení kapilár, a to je příčinou nedostatečné kožní mikrocirkulace. Pleť následně ztrácí svou přirozenou barvu, postupně bledne až šedne. Kromě této vnitřní příčiny bledé pleti je však i jedna vnější, a tou je stav povrchu pokožky. Pokud je hladký a čistý, světlo dopadající na pokožku se dobře odráží a pleť působí zářivě. Naproti tomu šupinatý povrch většinu světelných paprsků absorbuje a mastný povrch je odráží příliš intenzivně.

Účinným řešením pro bledou pleť je nyní novinka z Laboratoří VICHY - OLIGO 25 – první rozjasňující a hydratační péče, která aktivuje mikrocirkulaci (odkaz na http://vichy.com/cz/gamme/oligo_25/index.htm).

Tento krém obsahuje dvě účinné aktivní látky: Mangan a Polyfruktol. Mangan zabraňuje zužování kapilár a působí na jejich rozšíření, čímž aktivuje mikrocirkulaci. Polyfruktol působí jako jemný exfoliant a napomáhá přirozené obnově epidermis. Vyhlazením kožního reliéfu působí na sjednocení barvy pleti.
Výsledky jsou viditelné již po 14 dnech: o 47 % více jasu, o 60 % více svěžesti.

OLIGO 25 (odkaz na http://vichy.com/cz/gamme/oligo_25/index.htm) používejte ráno a/nebo večer na dokonale vyčištěnou pleť. Svou lehkostí a „efektem tání“ vyvolávají textury OLIGO 25  při nanesení na pleť příjemný a svěží pocit. Dobře se vstřebávají a zajišťují jemnost, komfort a homogenitu po celý den. Tvoří vynikající podkladovou vrstvu pod make-up.

OLIGO 25  existuje ve dvou texturách:
* Tonizující zelený krém pro normální a smíšenou pleť
* Jemný oranžový krém pro suchou pleť

Navštivte první centrum pomoci pro bledou pleť, které pro Vás připravily Laboratoře VICHY a OLIGO 25. (odkaz na http://vichy.com/cz/gamme/oligo_25/flash/index.htm).

K dostání v partnerských lékárnách VICHY (odkaz na http://vichy.com/cz/dermo/lekarny/lekarny_cr.htm) .