5bc99b4bf362fobrazek.pngJedinečná hlavice třásňového rotačního mopu Easy Wring and Clean TURBO od Viledy kombinuje dva druhy třásní. Bílé třásně ze 100% mikrovlákna zaručují snadný úklid a skvělou absorpční schopnost. Červené třásně jsou zase vyrobené ze speciálního abrazivního materiálu, který dokonale vyčistí i tu nejodolnější špínu bez sebemenšího poškrábání podlahy. Trojúhelníkový tvar nástavce navíc zajistí snadný úklid v rozích a teleskopická tyč se díky volitelné délce přizpůsobí každé hospodyňce. Tím výhody nového rotačního mopu od Viledy nekončí. Díky vysoce praktickému pedálu vám odpadne námaha při ždímání. Stačí jednoduše sešlápnout a Easy Wring and Clean TURBO vyždímá mop do poslední kapky za vás. Mop je k dostání v běžných sítích hypermarketů/hobby marketů od 949 Kč.

5bc99b6dc53e0obrazek.pngPlochý mop Ultramat TURBO od Viledy v sobě snoubí vysokou kvalitu, do detailu promyšlené zpracování a naprosto snadné používání. Je vybaven praktickým pedálem, který rozpohybuje rotačním systémem a tak mop vyždímá do poslední kapky. A s dokonale vyždímaným mopem bude vaše podlaha opět rychle suchá. Obrovskou výhodou je i individuálně nastavitelná délka teleskopické tyče. Oceníte i nově zjednodušené vkládání hlavice mopu do ždímacího koše. Mycí návlek mopu je vyroben ze dvou druhů vláken, které zajišťují výbornou savost a dokonalé čisticí vlastnosti mopu Ultramat TURBO. Mop Ultramat Turbo je k dostání v běžných sítích hypermarketů/hobby marketů od 999 Kč.

Úklidova sada Ultramax Set BOX byla oceněna spotřebiteli jako nejlepší novinka roku 2018! Spolu s ní 5bc99b890d86aobrazek.pngzvládnete péči o podlahu rychle, snadno a se zaručeně skvělým výsledkem. Ultramax Set BOX se skládá z  mopu, kbelíku a praktické trojdílné šroubovací tyče (max. délka tyče 120 cm). Samotná hlavice mopu Ultramax je tvořena ze dvou druhů vláken. Mikroaktivní vlákna pohltí a setřou mastnotu a šmouhy, abrazivní část zase účinně odstraňuje zaschlé a odolné nečistoty. Textilní hlavice díky tomu snadno absorbuje vodu a zanechává suchý a ošetřený povrch. Ultramax kýbl se ždímacím košem obsahuje technologii ždímání power press. Pokrokový unikátní systém lamel snižuje námahu až o 30 % a umožňuje vyždímat mop maximálně efektivně. mopu do ždímače. To ocení především Vaše ruce, které zůstanou po celou dobu úklidu suché a čisté. Ultramax Set BOX zakoupíte v běžných sítích hypermarketů/hobby marketů za cenu od 699 Kč.

Více informací naleznete zde.

5bc99bb48b8d9obrazek.png

Reklama