WC NET ENERGY AKTIVNÍ PRÁŠEK

 

První samočisticí péče o WC

Čistota toalety je pro mnohé z nás velmi důležitá. Čištění toaletní mísy je však pracné a rozhodně nepatří mezi oblíbené domácí práce.

Jedním z hlavních problémů
, který je spojen s čistotou WC, je odstraňování vodního kamene a jiných usazenin pod hladinou vody. Řešení tohoto problému obvykle vyžaduje použití nebezpečných žíravin a bývá také velmi namáhavé a pracné.

 

WC NET - expert na hygienu WC uvádí na trh v rámci nové speciální řady se značkou WC NET ENERGY revoluční novinku určenou pro péči o toaletní mísu. Jedná se o inovativní čisticí prostředek v úplně nové neobvyklé formě.

 

WC NET ENERGY AKTIVNÍ PRÁŠEK je revoluční práškový čisticí prostředek balený v jednorázových sáčcích, který po vysypání do záchodové mísy vytvoří samočisticí aktivní pěnu, která má velmi snadné použití a vysokou účinnost.

 

WC NET ENERGY AKTIVNÍ PRÁŠEK aktivně bělí, skvěle čistí, dezinfikuje a odstraňuje vodní kámen a usazeniny z toaletní mísy a ústí odpadového potrubí.

Neocenitelnou vlastností tohoto přípravku je to, že působí i pod hladinou vody, kde jiné WC čističe obvykle nejsou účinné.

 

První samočisticí péče o WC nevyžaduje při použití namáhavé drhnutí. Stačí vysypat prášek do vody v toaletní míse, po chvilce vzniklou aktivní pěnu rozetřít WC štětkou po celém vnitřním povrchu mísy, nechat působit 15 až 120 minut (podle intenzity znečištění) a nakonec pouze spláchnout pěnu se všemi rozpuštěnými usazeninami a nečistotami do propadliště odpadového potrubí.

Vedlejším účinkem, který jistě oceníte, je také fakt, že WC NET ENERGY AKTIVNÍ PRÁŠEK při použití dokonale vydezinfikuje a vybělí také WC štětku.

 

WC NET ENERGY AKTIVNÍ PRÁŠEK se prodává v balení se šesti jednorázovými sáčky. Při frekvenci použití jednou za 7–10 dní vám balení přípravku zajistí bezpracné udržování čistoty a dezinfekci WC téměř na dva měsíce.

Doporučená cena jednoho balení je 139,90 Kč.

 

 

WC NET ENERGY AKTIVNÍ PRÁŠEK

 

  • je vysoce účinný
  • snadno se používá
  • odstraňuje usazeniny
  • působí i pod hladinou vody
  • čistí toaletu bez práce

 

 

WC NET ENERGY AKTIVNÍ PŘÍVĚŠEK s enzymy, který právě vstupuje na český trh, je revoluční novinkou v oblasti přípravků péče o toaletu. Jedná se o unikátní produkt, obsahující vybrané biologické mikroorganizmy, které se po spláchnutí toalety rozptýlí všude tam, kde je mokrý povrch a začnou produkovat enzymy. Tyto enzymy z povrchu toaletní mísy aktivně odstraňují organické nečistoty a nežádoucí bakterie. Toaleta se tak díky mikroorganizmům, aktivním na vlhkém povrchu, čistí kontinuálně, tedy i mezi jednotlivými spláchnutími a také pod jejím okrajem, v místech, kde klasické přívěsky obvykle nepůsobí.

 

WC NET ENERGY AKTIVNÍ PŘÍVĚŠEK obsahuje kromě zmíněných vybraných mikroorganizmů, zajišťujících odstranění organických nečistot, také povrchově aktivní látky (detergenty), které se starají o odstranění nečistot neorganických. Aktivní přívěsek tak udržuje toaletu kompletně hygienicky čistou.

 

Účinek WC NET ENERGY AKTIVNÍ PŘÍVĚŠEK je dlouhotrvající. Při frekvenci 15 spláchnutí denně vydrží až čtyři týdny. Kromě toho, že bezvadně a bez práce čistí, toaletu zároveň jemně provoní. Jistě oceníte i design, který umožňuje přívěsku perfektně zapadnout pod okraj toaletní mísy. Aktivní přívěsek najdete v drogistických řetězcích a prodejnách i v široké síti hypermarketů a koupíte ho za  doporučenou cenu  69,90 Kč.