Toužíte po dokonalém úsměvu? K tomu jsou potřeba zářivě bílé zuby a svěží dech. Odborníci z laboratoří Vademecum společnosti Henkel stále zdokonalují výrobky ústní hygieny, které vám cestu k sebevědomému úsměvu usnadní. Nyní představují dvě novinky. Jde o zubní pasty a ústní vody v jednom - Vademecum 2v1 Oxy White Fresh a Vademecum 2v1 16h Xtra Fresh.

Svěží inovace značky Vademecum

vademecum

Inovativní složení Vademecum 2v1 Oxy White Fresh s aktivním kyslíkem odstraňuje stopy zabarvení. Po jeho používání budou vaše zuby opět zářit přirozenou bělostí. Účinné složky přípravku Vademecum Oxy White Fresh se okamžitě pustí do nežádoucích skvrn, které má na svědomí káva, čaj nebo tabák. Vademecum Oxy White Fresh si rovněž poradí s bakteriemi, které při čištění zubů vyplaví. Zajistí tím stoprocentně svěží dech - nezbytný předpoklad k úsměvu.

Novinka Vademecum 2v1 16h Xtra Fresh obsahuje dostatečnou dávku mentolu. Díky tomu bude váš dech svěží až 16 hodin. Vademecum 2v1 16h Xtra Fresh nabízí velmi účinnou ochranu před bakteriemi a obsahuje vše potřebné k vytvoření sebevědomého úsměvu, který vydrží skutečně dlouho.

Vademecum 2v1 představuje kombinaci osvědčené zubní pasty Vademecum a antibakteriální ústní vody. Díky tekuté receptuře s klinicky testovaným mezizubním čisticím systémem pronikne nové Vademecum 2v1 i do těch částí ústní dutiny, kam se obvykle kartáček nedostane. A když se smísí s vodou, funguje Vademecum 2v1 jako ústní voda.

vademecumKromě toho, že odstraňuje bakterie, poskytuje dlouhodobou ochranu před zubním kazem, plakem, problémy s dásněmi a nepříjemným dechem.

Nové výrobky Vademecum 2v1 Oxy White Fresh a Vademecum 2v1 16h Xtra Fresh budou v obchodech k dostání od ledna 2010 za doporučenou cenu 49,90 Kč.

Reklama