Pěna na holení, mycí gel a šampon v jednom a k tomu antiperspirant – mnozí muži si myslí, že toto jim k péči o tělo stačí. Naštěstí přibývá pánů, kteří si rádi dopřejí kvalitní specializovanou péči a jsou více ochotni investovat do kosmetických přípravků. Nedokonalosti, nadměrný maz nebo podráždění po holení mohou negativně ovlivnit pohodu i sebevědomí muže a také urychlit stárnutí pokožky. Ačkoli podle posledních průzkumů muži mají přirozeně silnější pokožku ve srovnání se ženami, proto jejich tvář stárne pomaleji, jejich obličej si pravidelnou péči a kvalitní kosmetiku zaslouží.  Zde jsou tipy, čím mu udělat radost.
man.jpg
Důležité čištění

Odstraňovat odumřelé kožní buňky, nadměrný maz a nečistoty, které se na pokožce hromadí po celý den, pomáhá přípravek Nu Skin LumiSpa. Díky japonskému výtažku z křídlatky čistí nahromaděný přebytečný maz a zabraňuje ucpávání pórů. Obsahuje také antioxidanty, jako je extrakt z granátového jablka, který v kombinaci s patentovanými přísadami ageLOC činí pokožku čistší, svěží a zářivější. Aby se maximalizoval jeho účinek, doporučuje se používat gel společně s inovativním zařízením ageLOC® LumiSpa, který dokáže jemně, ale důkladně odstranit všechny nečistoty z pokožky obličeje.
man1.jpg

Sérum pro výživu a ochranu

Kůže obsahuje asi 64 procent vody, a pokud dojde k jejímu nadměrnému vysušení, stane se náchylnější na poškození, ztrácí svou pevnost a pružnost. Správnou hydrataci jí však dodá Celltrex Always Right Recovery Fluid ze série Nutricentials od Nu Skinu. Toto lehké a snadno vstřebatelné sérum je obohaceno o směs HydraFlex, která přizpůsobuje intenzitu hydratace potřebám pokožky po celý den. Sérum také obsahuje rostlinné bioadaptivní přísady, které ji chrání před škodlivými vnějšími podmínkami. V létě je také dobré chránit tvář před sluncem. Delicate Nutricentials Day Dream Protective Lotion s SPF 30 poskytuje ochranu před UVB paprsky.
man2.jpg

Péče během a po holení

Použitím správných přípravků na holení se mohou změkčit vousy a omezí se tak riziko podráždění pokožky. Krémový balzám na holení Dividends od Nu Skinu čistí a vyživuje pokožku během holení, takže je výjimečně hladká. Poté by měli muži použít balzám po holení Dividends, který nejen zklidňuje případná podrážděná místa, ale také obličeji poskytuje příjemný chladivý pocit.
man3.jpg

Pro celé tělo

Systematické čištění a výživu vyžaduje nejen pokožka obličeje, ale celého těla. Pro rychlou sprchu je ideální Nu Skin Liquid Body Lufra. Díky němu je pokožka měkčí, příjemná na dotek a správně hydratovaná. Receptura produktu obsahuje jemně mleté skořápky vlašských ořechů, které čistí a zjemňují ztvrdlou pokožku na kolenou nebo loktech. Skvělý pocit ze sprchy ještě podpoří svěží mátové vůně.
60db174bc7041obrazek.png

Liquid Body Lufra

Podrobnosti najdete na Nuskin.com nebo Facebook.com/NuSkinCeskaRepublika

obrazek.png

Reklama