Sháníte do svého domu či bytu vhodné vypínače a zásuvky a nevíte, jak a kde si vybrat? Potřebujete vědět, které typy a barvy vypínačů se hodí právě do vašeho interiéru? Zajímají vás nejnovější trendy v oblasti domovní elektroinstalace?

Pak pro vás máme nabídku na úžasné vypínače a zásuvky! Vypínače, zásuvky a další ovládací prvky se čím dál více stávají dekorativním doplňkem interiéru, nejen funkční nutností. Proto trend směřuje k možnostem sladit vypínače s celkovým vyzněním místnosti - ať už pomocí barevné škály krycích či dekorativních rámečků, nebo materiálů, které jsou na přístrojích použity - různé dekory dřeva, kovu apod. Tyto „doplňky“ splní vaše nejvyšší očekávání na kvalitu a vzhled, dodají vaší domácnosti punc jedinečnosti a vám dobrý pocit z dokonale dotažených detailů.

 

Luxusní třešničkou na dortu ze světa vypínačů a zásuvek je řada Unica Top, která vám nabízí spojení kovu a dřeva.

Můžete si vybrat z 28 designových variant, které mohou být kombinací stříbrného či grafitového přístroje s rámečky vyrobenými z ušlechtilých dřev nebo různých typů kovů. Řada obsahuje 4 dřevěné (buk, cherry, tabaco a wenge) a 10 kovových rámečků (lesk i mat)
Tyto doplňky se například hodí pro moderní kuchyně, kde je použito dřevo a nerezové spotřebiče, nebo do moderních interiérů s převahou kovových prvků.

 

Bezpečnost především…!!!

I pro vás je nejspíše důležitým hlediskem bezpečnost nejen lidí v domácnostech, ale i různých zařízení. Na tomto místě zmiňme bezpečnostní clonky v zásuvkách, které zabrání tomu, aby dítko na průzkumné cestě bytem strčilo prsty nebo jiné předměty do zásuvky a způsobilo si tak těžký úraz. Rovněž podsvětlení vypínačů na chodbách i v jiných místnostech zvýší nejen vaše pohodlí, ale hlavně bezpečnost všech členů domácnosti ve tmě. V neposlední řadě je třeba zmínit zásuvky s přepěťovou ochranou, které mohou ušetřit značné výdaje za nové elektrospotřebiče (TV, PC, domácí kina apod.)zničené při bouřce - blesk totiž může způsobit přepětí v elektroinstalaci a tak i „spálení" koncových zařízení připojených k zásuvce.

 

Vždy něco navíc… Nepřehlédněte vymyšlené „vychytávky“, které jsou spojeny s řadou Unica Top!

Čím dál větším trendem se stávají jiné než klasické" ovládací přístroje v domácnostech. Ani vám už nestačí pouze vypínače, zásuvky, popř. stmívače? Máte zájem o pokojové termostaty, datové zásuvky, ovládače žaluzií, meteostanice, či pohybová čidla (detektory pohybu) ve stejném designu, jako jsou vypínače a zásuvky? Pak tedy požadujete, aby se vaše domácnost stala nejen co nejpříjemnější a nejpohodlnější, ale zároveň splňovala i vaše představy o kráse... Nechte se unášet svou fantazií a obklopte se harmonií barev. Kombinujte a plánujte své přístroje – využijte vícenásobných rámečků a všech ostatních možností, které vám Unica Top nabízí.

 

Inspiraci k vybavení domova potřebnými vypínači a zásuvkami z řady Unica Top i jiných designových řad (Basic, Colors, Plus, Allegro a System) najdete na přehledných stránkách www.vypinac.cz.

Specializovaný server www.vypinac.cz nabízí zajímavou službu pro všechny, kteří si nevědí rady s výběrem nejvhodnějších zásuvek a vypínačů. Na těchto stránkách si můžete prostřednictvím internetu nahrát fotografie svého vlastního interiéru a přiřazovat k nim jednotlivé vybrané produkty.

 

Pokud dům teprve stavíte nebo momentálně nemáte k dispozici fotografie svého nového bytu, můžete si na stránkách www.vypinac.cz přiřazovat jednotlivé produkty k pěti nahraným interiérům, u nichž lze libovolně měnit barvy pozadí. V rámci stránek si rovněž můžete vybrat vlastní sestavu vypínačů, zásuvek či stmívačů, přičemž program k nim jednoduše vyhledá technické parametry a orientační ceny, takže pro vás vytvoří vlastně nákupní seznam či objednávku jednotlivých výrobků. Zároveň je na stránkách uveden kompletní seznam prodejních míst (velkoobchodů a hobbymarketů), kde vypínače a zásuvky Unica koupíte, stejně jako seznam partnerských elektroinstalačních firem.

Reklama