Bylo mi s vámi krásně, milé ženy-in, ale je čas se loučit. Doufám, že pro vás bylo dnešní téma milou hrou a budete v ní pokračovat dál. Dál si budete hrát se svými dětmi nebo vnoučaty a tím zůstávat stále tak trochu dětmi. Podle počtu došlých příspěvků soudím, že to s hrami a hraním v Čechách není zas tak zlé, a to je moc dobře.

Moc děkuji všem čtenářkám, které napsaly na dnešní téma, a bavily tak nejen mne, ale především sebe navzájem.

Teď je mou povinností přidělit dárek za příspěvek, a to nebude žádná hračka.

Všechny byly přínosné, vtipné, i když někdy nostalgické. Ale jsem ráda, že většina z vás na své hry nejen nezapomněla, ale předává je dál svým dětem a vnoučatům, v tom spatřuji velký přínos.

Počítače k dnešní generaci samozřejmě patří, ale ať si kdo chce, co chce říká, nikdy nenahradí kontakt, soudržnost a zábavu, kterou prožíváme při těch„obyčejných“ hrách, které se naštěstí z našich životů ještě nevytratily.

Jsem z toho, jak se říká, na měkko, proto jsem se dnes rozhodla výjimečně ocenit dva příspěvky.

Jeden z nich je od čtenářky s nickem Margaretka, které jakožto bývalé princezně parádnici posílám hedvábnou šálku od přední české návrhářky Liběny Rochové za příspěvek Cesta do království

Druhý dárek - stolní hru posílám čtenářce s nickem mio Zde si přečtěte její příspěvkek

Všem ostatním čtenářkám a autorkám příspěvků ještě jednou děkuji a přeji, aby jim zůstal hravý duch, i když dnes nic „nevyhrály“.

Krásný zbytek dne všem a brzy na čtenou

 

Reklama