cl.jpg
Foto: PENNY

Dózy prodlužují trvanlivost potravin a také díky nim lednice nebo spíž vypadá uklizeně. Snadněji se rovněž v potravinách vyznáte. A v neposlední řadě lze v dózách potraviny převážet, například když upečete zákusek na grilovačku s přáteli apod.

Společnost PENNY má nyní v nabídce sadu sedmi skleněných dóz, které jsou vybavení praktickým plastovým krytem a ventilem. Jejich velikosti jsou od 620 do 2 200 ml a vydrží i výkyvy teplot od -20 °C do 450 °C. Můžete do nich tedy vložit přebytky ze zahrádky a zamrazit je, ale také v nich ohřívat jídlo a využít je při vaření.

„Používám je nejen pro uchování čerstvých potravin, jako jsou ovoce nebo zelenina, ale řadu pokrmů v nich i připravuji, ať už jsou to lehké letní saláty, nebo třeba zapékaná jídla. Díky plastovému krytu v nich vydrží jídlo déle čerstvé a nekazí se, takže tím předcházím i plýtvání. Zkrátka si bez nich neumím svoji kuchyň představit,“ říká kuchař Martin Škoda, který je tváří PENNY v boji proti plýtvání.

Penny-DOZY-kampan-007-Martin-Skoda.jpg
Foto: PENNY

Pokud se zapojíte do věrnostní akce, můžete si PENNY dózy pořídit se slevou až 62 %. Pravidla jsou jednoduchá. Za každých 200 korun nákupu obdržíte 1 bod do sběratelské kartičky. Až jich nashromáždíte deset, můžete si libovolnou dózu zakoupit za zvýhodněnou cenu. Body za nákupy se budou rozdávat do 17. srpna, ale uplatnit je můžete až do 24. srpna. Akce platí do vyprodání zásob v jednotlivých prodejnách PENNY po celé republice.

Více inspirace najdete ZDE

Vybrat si můžete z následujícího seznamu:

  • Skleněná dóza 620 ml obdélníková
  • Skleněná dóza 650 ml kulatá
  • Skleněná dóza 950ml kulatá
  • Skleněná dóza 1000 ml obdélníková
  • Skleněná dóza 1450 ml obdélníková
  • Skleněná dóza 1750 ml kulatá
  • Skleněná dóza 2200 ml obdélníková
Reklama