Léto se blíží a tak je nejvyšší čas připravit bazén na letní sezónu. Na trhu existuje spousta přípravků na čistění a údržbu vody, až se v tom člověk trochu ztrácí. Tento problém vyřeší Savo Original (v novém krásném obalu), se kterým bazén nejen připravíte, ale hlavně udržíte čistou vodu po celé léto!

Savo

Také toužíte mít bazén s křišťálově čistou vodou? Tak směle do toho, je to jednoduché! Vezměte si k ruce tento přípravek na bázi chlornanu sodného, smíchejte ho s vodou přesně podle návodu a po částech vlévejte do bazénu. Důležité je vždy dodržovat bezpečnostní pokyny a řídit se pokyny na obalu. Postup opakujte zhruba jednou týdně, v případě horkých dnů i častěji, a máte vyhráno. Bakterie a řasy, které se chystaly usadit ve vašem bazénu, mají smůlu.

Savo Original je osvědčený přípravek určený k dezinfekci vody a povrchů v domácnosti. Je tedy vhodný jak k dezinfekci vody v bazénu či studně, tak i k dezinfekci povrchů. Dokáže zlikvidovat až 99,9 % bakterií a virů ve vašem okolí. Dejte přednost jednoduchosti s přípravkem Savo Original!

Nevíte, jak správně vyčistit vodu v bazénu? Máme pro vás návod! Záleží na tom, jak je váš bazén velký, jaký má obsah! Proto musíte správně propočítat dávkování, které máte na etiketě výrobku.

Jak postupovat?

SavoPostup dezinfekce vody v bazénu je velmi jednoduchý. Potřebnou dávku čisticího a dezinfekčního přípravku je nutné nejprve promíchat s několika litry vody. Pro první zachlorování bazénu je vhodné dávkovat v poměru 160 ml přípravku Savo Original na 3 m3 vody. Toto množství nejdříve rozmíchejte v 9 litrech vody a pak po částech vlijte do bazénu. Chlor by měl být v bazénu přítomný v koncentraci 0,3 – 0,6 mg na litr vody. Udržovací dávka pro průběžné čištění závisí na počasí a na frekvenci využívání bazénu. Pro běžnou dezinfekci a udržení správné koncentrace volného chloru v bazénu se doporučuje dávkovat 80 ml přípravku Savo Original na 3 m3 vody každé 2-3 dny.  V parných letních dnech je vhodné bazén dezinfikovat denně. Ideální je také bazén dezinfikovat až večer po koupání, jelikož vstup do bazénu se doporučuje nejdříve půl hodiny po čištění. 

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena 29,90 Kč za 1 l. Více informací na www.savo.eu.

Reklama