Pračka je nedocenitelným pomocníkem v domácnosti. Každý z nás ji používá alespoň jednou týdně, ale například ve větších rodinách a zvláště s dětmi se pere i několikrát denně. Pečuje o naše oblečení, ložní prádlo, bytový textil a pomáhá nám tak nejen mít k dispozici neustále čisté oblečení, ale i předcházet zdravotním problémům. My na oplátku nesmíme zapomínat pračce péči oplácet a pravidelně ji čistit a udržovat.  Prodloužíme jí tak životnost a navíc nám naši péči vrátí v podobě ještě lépe vypraného oblečení.

Správně vyčistit pračku přitom nebylo nikdy jednodušší. Savo letos přichází s novinkou Savo Čistič pračky. Jedná Savose o tekutý čisticí přípravek, který vyčistí jak zásobník na prací prostředky, tak buben pračky i odpadní trubici. Nejdříve smíchejte v nádobě 1 uzávěr přípravku s 3 litry teplé vody. Do této lázně ponořte zásobník na prací přípravky a nechte působit min. 30 minut. Zásobník poté omyjte a vložte zpět. Pomocí hadříku vymyjte tímto roztokem také vnitřní prostor pro zásobník pracích přípravků a vnitřní část dvířek. Pečlivě omyjte gumové těsnění okolo dvířek včetně všech jeho záhybů. Zbylý obsah přípravku vlijte do zásobníku na prací přípravek a spusťte prací program bez předpírky (min. teplota 60° C). Používejte podle potřeby cca 1 x měsíčně.

Díky přípravku Savo Čistič pračky prodloužíte její životnost a navíc nám naši péči vrátí v podobě ještě lépe vypraného oblečení!

Savo Čistič pračky je k dostání za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 89,9 Kč za dvě balení (2x 250 ml).  Více informací najdete na www.savo.eu.