Léto je po mnoha stránkách výjimečné roční období. V letních měsících se oblékáme jinak, stravujeme jinak a i voníme jinak. Mnohé z nás si na léto kupujeme i jiné, svěží parfémy. Nyní i naše prádlo může být nejen dokonale čisté, ale i nádherně svěží s novou letní limitovanou edicí pracího gelu Persil Summer Stains Collection. Poradí si i s obtížnými skvrnami, jako jsou ty od  trávy, ovoce nebo zmrzliny, které jsou tak typické právě pro teplé letní měsíce.  

PersilTato limitovaná edice Persil gelu je inspirována potřebami spotřebitelů při jejich letních aktivitách. Díky své vysoké účinnosti a speciálním enzymům lehce zatočí s odstraněním typických letních skvrn. Mimo jiné přináší benefit v podobě příjemné letní vůně. Je pro vás vyvinut s čerstvým a dlouhotrvajícím, svěžím letním parfémem, který odpovídá vaší letní náladě.

K dispozici bude ve veikostech 20, 40, 50 a 70 pracích dávek. Balení gelu o 20 pracích dávkách koupíte za 159 Kč a na trhu bude k dispozici od června. Více informací na www.persil.cz.

Reklama