blobid0.png

Co jsou to PRO a PREBIOTIKA z kozí syrovátky
Česká firma Kosmetika Capri a její značka La Chèvre vyvinula a vyrobila doplněk stravy v podobě PRO a PREBIOTIK se sladkou kozí syrovátkou a Laktobacily v podobě kapslí. Tento doplněk stravy je kompletně jiný pro svůj obsah a synergický účinek obsažných látek. Sladká kozí syrovátka přispívá k rovnováze střevní mikrobioty. To vede ke komplexní harmonii a zdraví celého organismu. „Největším benefitem PRO a PREBIOTIK La Chèvre je dvojí účinek. PRO a PREBIOTIKA v jedné kapsli jsou moudrým spojením, které vede k umocnění probiotického účinku,“ vysvětluje Ing. Jitka Poláková, ředitelka firmy.

Laktóza z kozího mléka dokáže zázraky
La Chèvre PRO a PREBIOTIKA obsahují laktózu z kozího mléka, tedy prebiotika, která v tlustém střevě slouží k výživě a růstu laktobacilů a bifidobakterií. „Laktóza je zdrojem pro produkci dalších potřebných látek, které prokazatelně pozitivně ovlivňují aktivitu a životaschopnost střevních mikroorganizmů,“ vysvětluje Ing. Poláková.

Odborníci hovoří jasně
Shodují se na tom, že kůže je zrcadlem duše a našeho vnitřního světa. Na pokožce sídlí mnohočetná a pestrá mikrobiota, která chrání tělo před proniknutím škodlivých vetřelců do našeho organismu. Kožní mikrobiom spolupracuje se střevním a úlohou obou je udržovat optimální vnitřní i vnější prostředí našeho těla. Zdravotní stimulační vliv Laktobacilů je známý již staletí a využívá se při výrobě tradičních kysaných mléčných nápojů v celém světě. Všechny druhy laktobacilů i bifidobakterií využitých v doplňku, který vyvinula Kosmetika Capri, se používají při výrobě kefíru, kumysu a jogurtu.

641ac8fba8ee3obrazek.jpg

Rovnováha uvnitř těla i na pokožce
Firma Kosmetika Capri je známá výrobou kosmetiky značek La Chèvre, Le Chaton, Capramedic z kozích surovin. Produkty jsou přátelské ke kožní mikrobiotě a jejich používáním získává kůže správný mikrobiom, tedy odolnost a přirozené zdraví a krásu až do pozdního věku. Nyní dostávají kosmetické přípravky spolubojovníka za rovnováhu našeho vnitřního prostředí ve formě kapslí La Chèvre PRO a PREBIOTIK.

Doporučené dávkování
1-2 kapsle denně, zapít vodou. První měsíc se doporučují 2 kapsle denně. Další měsíce postačí 1 kapsle denně.

Cena
465 Kč / balení, ve kterém je 60 kapslí. Balení ve formě sáčku je ideální na uskladnění i na cesty.

Kosmetika Capri
Je česká firma s tradicí trvající déle než čtvrt století. Ve svých recepturách využívá primárně české a evropské suroviny z kozího mléka, na jejichž základě vyrábí špičkové produkty pečující o pleť, tělo a vlasy. Jejich základem je vysoký podíl kozího mléka, másla, syrovátky a kolostra. Ten tvoří 30 % obsahu, což je neobvykle vysoké množství. Nyní firma uvedla na trhu revoluční produkt: La Chèvre PRO a PREBIOTIKA: Doplněk stravy se sladkou kozí syrovátkou a Laktobacily.
 641ac943f1b1cobrazek.jpg