Edward Smith (57), který se přiznal, že měl sex s více než tisícovkou automobilů všech tvarů a barev, teď v médiích obhajuje svou „zamilovanost" do krásek na čtyřech kolech. Pan Smith momentálně žije se svou současnou „přítelkyní", bílým Volkswagenem Beetle, kterému říká Vanilla. Tvrdí, že není nenormální a nechce se nijak měnit.

„Oceňuji krásu, a když se jedná o auta, jdu trochu za pouhé ocenění, takže mám pocit, že vlastně vyjadřuji lásku. Možná trochu vybočuji z normy, ale když se dívám na filmy jako Herbie a Knight Rider, kde jsou auta ukázaná jako pomilování hodné postavy, jsem prostě nadšen. Jsem romantik, píšu o autech básně, zpívám jim a mluvím s nimi, jako by to byly opravdové milenky. Vím, co mám v srdci, a nechci se měnit. Nejsem nemocný a nechci nikomu ublížit, ale autům prostě dávám přednost," řekl reportérům listu Telegraph.

Pan Smith přiznává, že sex s autem měl poprvé v patnácti letech, zatímco ženy ani muži ho nikdy nepřitahovali. Je ale také trochu nestálý a tvrdí, že jeho nejintenzivnější sexuální zážitek byl sex s helikoptérou z televizního hitu z osmdesátých let Airwolf. Kromě Vanilly se pravidelně vídá i se svými ostatními vozidly, modelem Opel GT z roku 1973 jménem Cinnamon a Fordem Ranger Splash z roku 1993 jménem Ginger. Před Vanillou měl pětiletý vztah s Victorií, vozem VW Beetle, který koupil od rodiny Svědků Jehovových.

Reklama