Je to už více než půl roku, co tanečnice Libuška Vojtková onemocněla zánětem mozkových blan a na čas tak zmizela ze scény. Musela přerušit řadu svých aktivit, hodně odpočívat a soustředit se na léčbu. Dnes už je však při plné síle, bez následků a opět se naplno věnuje všem svým aktivitám. 

n

„Jsem ráda, že na letošním ročníku Miss Junior nebudu chybět.“, směje se půvabná Libuška, jež má na starosti choreografii soutěžících. „Děvčata jsou krásná. Zatím jsem je ještě nezapotila, ale budeme pracovat na tom, aby vypadaly dobře při chůzi i tanci.“, dodává.

A jak si kromě tance udržuje své půvaby a sexy tělíčko Libuška? „S postavou bojuji celoživotně. Snažím se jíst zdravě, ale sladkému neodolám. Jinak jsem začala cvičit Hot jógu ve 42 stupních a je to balzám na duši. Nikdy bych tomu nevěřila, jaká závislost na tom může být. Chodíme s kamarádkou Monikou Absolonovou i několikrát týdně a doufáme, že to bude v plavkách brzy vidět.“, dodává k choreografii soutěže Miss Junior.

n

Libuška se nám svěřila, že s partnerem a synem jedou na 10 dní karavanem na dovolenou. Těší se na dobrodružství, které cestou zažijí a na svobodu, kterou jim tento způsob cestování umožňuje.

Reklama