Začalo to hned při prvním milování před sedmi roky. O Davida moc stála, chtěla se mu zalíbit. A tak poprvé předstírala orgasmus. Ne že by se jí společné chvíle v posteli nelíbily. Ale k velkému finále nestačily. Říkala si, že třeba příště, až se sehrají, to bude lepší. Jenže nebylo. Po měsíci, po roce, ani po dvou letech. To už jí bylo hloupé přiznat, že okamžiky rozkoše jen hraje.

63737450c5c24obrazek.png
Foto: Shutterstock

„Člověk se do toho zamotá, ani neví, jak. A pak, když se takovou dobu s partnerem milujete nějakým způsobem, všechno zdánlivě klape, je těžké po něm najednou chtít něco jiného. Navíc když ani netušíte, co by to ONO mělo být. David je můj druhý chlap a já zatím byla orgasmu schopná dosáhnout jen při masturbaci,“ svěřuje se Eva, která se už smířila s tím, že v posteli nikdy hrát nepřestane. Neměla ani to srdce brát manželovi radost z toho, jak ji dokáže uspokojit. Jenže pak jí promluvil do duše rozhovor, který na ni vyskočil kdesi na internetu.

Najednou mi docvaklo, že se asi fakt zbytečně ochuzuji o finiš. Vždyť může existovat nespočet jiných cest, kterými mě tam může David dovést. Navíc z něho už dál nebudu falešným sténáním dělat blbce. Zrálo to ve mně dlouho, až jednoho večera…“ vzpomíná Eva, která při sexu najednou přestala hrát divadlo. Jen ležela na posteli a - nic. David byl velmi překvapený a přičítal to únavě. Její coming out mu ale na chvíli vzal slova z úst.

„Jen na mě nevěřícně koukal a já si připadala takhle maličká. Pak mě objal a řekl, ať si z toho nic nedělám. Prý někde četl, že žen, které nejsou schopné orgasmu, je hodně. Vůbec si nechtěl připustit, že by chyba mohla být i v něm,“ kroutí hlavou Eva s tím, že ho i tak poprosila, aby to zkusili jinak.

Vyhověl jí. Dvakrát se stalo, že protáhl předehru a vyzkoušel jiné pozice. Ale ona byla tak nervózní, že se ani tehdy nezdařilo. Od té doby jde zase vše ve starých kolejích. Jen s tím rozdílem, Eva nic nepředstírá. A tak teď není spokojený už ani jeden z dvojice.

Oznámil mi, že takhle ho to nevzrušuje. A jestli bych zase nemohla začít víc vzdychat a být nažhavená. Prý mu nevadí, že budu vzrušení hrát. Prostě to potřebuje slyšet. Co na to říct? Začala jsem se milování vyhýbat, pokud to jde. A když ne, zase předstírám. Jen s daleko větší nechutí,“ dodává Eva.

Čtěte také: