Novinka: Fa Floral Protect

Nechte se hýčkat příjemnými květinovými vůněmi. Stačí sáhnout po nové řadě antiperspirantů Fa Floral Protect. Dodají vám sebevědomí a zajistí vysoce účinnou ochranu proti pocení. Navíc si užijete smyslnou květinovou vůni, kterou budete cítit po celý den. Nové antiperspiranty využívají osvědčené 48hodinové ochrany Fa proti pocení a tělesnému pachu a nezanechávají bílé stopy na oblečení. Řada Fa Floral Protect je dostupná ve dvou voňavých variantách – Vlčí mák & Zvonek a Orchidej & Maceška.

Fa

Vůně bývají spojeny s emocemi. Nádherné a výjimečné vůně vyvolávají vždy příjemné pocity. Nové antiperspiranty Fa Floral Protect nabízejí celodenní voňavý zážitek díky vybrané kompozici květinových a ovocných tónů.

Běžné vůně aplikované na pokožku mají tendenci rychle vyprchat. Nová technologie aktivace vůní od Fa zaručuje, že molekuly parfému k pokožce přilnou na dlouhou dobu. Tato unikátní technologie vůni zachytí v drobných částečkách oleje a během dne ji postupně uvolňuje. Nový antiperspirant Fa poskytuje 48hodinovou ochranu proti pocení a tělesnému pachu, a zároveň minimalizuje výskyt stop na oblečení.

  • Řada Fa Floral Protect nabízí dvě voňavé varianty. Vlčí mák & Zvonek zaujme květinovými tóny vlčího máku, růží a zvonku a ovocnými vůněmi hrušek a černého rybízu. Celá kompozice je zakončena svůdným pačuli a pižmem.
  • Orchidej & Maceška vás okouzlí příjemnými tóny macešky a orchideje, svěží vůní mandarinky, vodního melounu, exotického ovoce a jemnou, přirozenou vůní bílého pižma a santalového dřeva.

Díky těmto novým produktům se ženy mohou spolehnout na účinnou ochranu před pocením. Navíc je po celý den bude obklopovat neodolatelně svůdná vůně. Obě verze jsou k dostání v podobě deospreje a roll-onu.

Portfolio řady Fa Floral Protect:

  • Deosprej Fa Floral Protect Vlčí mák & Zvonek, 150 ml – DMOC 79,90 Kč
  • Deosprej Fa Floral Protect Orchidej & Maceška, 150 ml – DMOC 79,90 Kč
  • Roll-on Fa Floral Protect Vlčí mák & Zvonek, 50 ml – DMOC 79,90 Kč
  • Roll-on Fa Floral Protect Orchidej & Maceška, 50 ml – DMOC 79,90 Kč

Fa Floral Protect je na pultech obchodů k dostání od ledna 2014.

Reklama