I když to za okny zatím moc nevypadá, jaro se k nám blíží mílovými kroky. Co kdybyste si jeho příchod trochu uspíšili? Nevíte jak? Podívejte se na své oblečení.

Není to zimní už trochu nudné, nepřipadá vám šedivé a smutné? Ještě ho sice budete chvilku potřebovat, ale nezaškodí, když se porozhlédnete po nových kolekcích a připravíte se na jaro s předstihem. Teď je ta nejlepší doba pro revizi skříní. Je načase provětrat šatníky a pustit do nich jaro prostřednictvím barev, lehkých materiálů a veselejších vzorů. Uvidíte, že vám nové oblečení zvedne náladu.

Co si vybrat?

Jaké dezény a materiály budou na jaře aktuální?
Pojďte se podívat na jarní kolekci módy, kterou pro vás připravil Marks & Spencer ve všech svých prodejnách (www.marks-and-spencer.cz/obchody/). Od podzimu 2008 jsou nově prodejny této značky také v Liberci, Ústí nad Labem, Ostravě a Jihlavě.

Proužky z módy nevyjdou nikdy.
Ať už v klasické námořnické modrobílé kombinaci, v červenobílé, nebo v pestřejší verzi.
Budou vždycky působit optimisticky, mladistvě a sportovně.

Svetřík s barevnými  pruhy  a lodičkovým výstřihem působí svěže jako jarní vzdoušek. Pruhy sice působí sportovně, ale tento jemně proužkovaný top se zajímavým detailem u výstřihu nezklame ani romanticky založené ženy.

Šikmých pruhů se nemusejí bát ani ženy plnějších postav. Jen pozor na pásek. Ten si mohou dovolit opravdu jen ženy se štíhlým pasem.
Červenobílá kombinace je sympatická, roztomilá mašlička svetřík zjemňuje.
 
Vzorované šifónové halenky a šaty letos slaví velký návrat. Působí velice žensky a jsou takovou malou připomínkou romantiky, která k  jaru rozhodně patří. Budou vám nejen slušet, ale udělají vám i skvělou službu v případě, kdy potřebuje zakrýt nějaký ten zimní faldík.  

Černobílá kombinace a vzor puntíku nikdy nezklamou. Budou vždy nadčasové elegantní.
Šifonová halena se vzorem lehce abstraktních květů bude nádherným osvěžením jarního šatníku.

 

Ležérní a mladistvá kombinace. Bílé tričko a modré džíny patří ke stálicím a snad  už i ke klasickým kouskům, které by neměly rozhodně chybět ve vašem šatníku.

V chladnějších dnech přijde bunička vhod. Džíny, bundička a košile. Variace na modrou  tón v tónu je slušivá a sexy.


Jak se vám líbí zlomek z jarní módy Marks & Spencer? Vybrala byste si? Už uvažujete o nějakém přírůstku do vašeho jarního šatníku?