Vytipovali jsme pro vás 3 MUST HAVE dámské vůně, které čekají na vaše objevení.

uvodni-foto-podzimni-vune.jpg

Smaragdově zelené srdce z hlubin pralesa

Fenomenální vůně Aura z dílny parfémového mága Thierry Mugler má i na podzim 2018 jednoznačně zelenou. Potrpíte-li si na originalitu a nevšednost, bude pro vás dámský parfém Aura tím pravým. V broušeném smaragdu ve tvaru srdce se ukrývá nespoutaná, divoká a inovativní zeleně-orientální vůně. Vůbec první svého druhu! Nekončící hodiny svěží vůně zeleně, sladké vanilky a pomerančového květu vás zahalí doslova vonnou smrští, které vévodí zelené tóny listů rebarbory a výtažek z tygří liány.

5bbf3b755ba8bobrazek.png

Nevšední interpretace levandule

Ambiciózní a sexy, i tak by se dala popsat nová interpretace kultovní vůně Calvin Klein Obsession. Průzračný flakón novinky Calvin Klein Obsessed v sobě ukrývá odvážné aroma bílé levandule zabalenou do smyslného pižma. Přemíra levandule, typicky mužské složky, dodává vůni její jedinečný aromaticky-orientální nádech. Čerstvé citrusy v úvodu, květ pomerančovníku, konvalinka a levandule v srdci a smyslné pižmo a ambrette v základu. Inovativní a šokující dámská vůně Calvin Klein Obsessed tak unikátní formou bezchybně vystihuje napětí mezi mužem a ženou.

5bbf3b0041e20obrazek.png

Překvapení podzimu 2018

Novinka, která vás dostane svou nečekanou gigantickou výdrží! To je parfémovaná voda Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything. Zpočátku trochu ostřejší ovocný koktejl bergamotu, hrušky a květu pomerančovníků velmi brzy odezní a záhy nechá vyniknout pižmově-sladké pokušení vůně Girls Can Do Anything. Sladká vanilka v kombinaci s lehce zemitým základem kapradiny, pižma a ambroxanu utváří nekončící hloubku a výdrž vůně Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything. Nezdolná energie a sex-appeal rozechvějí každou kapku této fascinující novinky, která ulpí na vaší kůži.5bbf3b64667a8obrazek.png

Více voňavé inspirace najdete na stránkách www.elnino.cz

Reklama