646f1f37dec50obrazek.png

Nový Persil zajistí dokonale čisté prádlo i hygienicky svěží pračku

Znáte ten pocit, když místo čerstvě vypraného prádla ucítíte z pračky nepříjemný zápach? Jeho příčinou jsou odolné nečistoty, které se při každém praní uvnitř pračky usazují. Oblíbená značka pracích prostředků Persil přichází s řešením. Inovované složení se totiž postará nejen o perfektní čistotu prádla do hloubky vláken, ale také o účinné odstranění nahromaděných usazenin a nepříjemných pachů v mechanismu pračky. Díky technologii Persil Deep Clean budou vaše prádlo i pračka dokonale čisté. Ať už si vyberete gel, prášek či kapsle, variantu na bílé nebo barevné prádlo, vždy se můžete spolehnout na vysokou účinnost a perfektní výsledek, a to i při nízkých teplotách praní. Stačí pouhých 20 °C. Dopřejte své pračce péči, kterou si zaslouží.

obrazek.png
Inovovaný Persil je dostupný ve všech variantách od února 2023.

Doporučené maloobchodní ceny:

 • Persil Discs 28 pracích dávek – 699,90 Kč
 • Persil Gel 44 pracích dávek – 699,90 Kč

Kapsle na nádobí Somat Excellence 4v1 pro excelentní čistotu a lesk – i při nízkých teplotách a na eco programy

Složení kapslí do myčky Somat Excellence 4v1 nabízí 4 funkce: hloubkové čištění pro rozpouštění připálených zbytků jídla a usazené mastnoty, dokonalý lesk, ochranu choulostivého nádobí před korozí a péči o myčku. Rychle se rozpouštějící prémiové kapsle kombinují práškový mycí prostředek a 3 pevné gelové komory, to vše v biologicky odbouratelné a ve vodě 100% rozpustné fólii. Inovované složení kapslí do myčky Somat Excellence 4v1 je navíc speciálně vyvinuto pro krátké a eco programy s nízkou teplotou. Podobně jako všechny ostatní vylepšené kapsle a gely značky Somat. Přepněte program, ušetřete vodu a až 20 % energie s tímto prostředkem. Užijte si zářivě čisté nádobí po každém mycím programu bez výčitek k životnímu prostředí.

646f1cc0d70c8obrazek.png
Nový Somat vhodný i pro eco programy. Je dostupný od února 2023 a 48 mycích dávek můžete pořídit za doporučenou maloobchodní cenu 629 Kč.

Pečujte o své oblečení s Perwoll Renew, vydrží vám roky

Značka speciálních pracích prostředků Perwoll Renew přichází s vylepšenými produkty, které se dokonale postarají o oblečení ve vašem šatníku a zároveň jsou ještě ohleduplnější k životnímu prostředí. Složení totiž obsahuje více než 90 % přírodně získaných ingrediencí a lahev produktu je 100% recyklovatelná. Perwoll Renew zajistí vašemu oblečení čistotu, obnovu vláken i oživení barev. Díky správné péči vám tak oblečení poslouží dlouhá léta. Inovace navíc přichází v koncentrovanějším složení, díky kterému vám na jednu prací dávku stačí méně prostředku, což umožňuje nejen úspory při výrobě, ale i výrazné snížení emisí CO2 při převozu a menší spotřebu plastů.

Vylepšený Perwoll Renew je dostupný od ledna 2023 v několika variantách:

 • Perwoll Renew gel Blossom pro barevné i bílé prádlo
 • Perwoll Renew gel Black pro tmavé oblečení
 • Perwoll Renew kapsle Black pro tmavé oblečení
 • Perwoll Renew gel Color pro barevné oblečení
 • Perwoll Renew kapsle Color pro barevné oblečení

646f1d743ebe0obrazek.png
Všechny varianty Perwoll Renew zajistí šetrné praní a jsou vhodné i pro kousky z jemných tkanin. Perwoll Renew Gel 36 pracích dávek nebo Perwoll Renew Caps 21 pracích dávek pořídíte za doporučenou maloobchodní cenu 369,90 Kč.

Nové aviváže Silan nabízejí silnější vůni a menší prací dávku

Oblíbená značka aviváží Silan přichází s novým koncentrovanějším složením, díky kterému vám stačí na jednu prací dávku použít méně prostředku. Avšak nemusíte se obávat menšího výkonu. Právě naopak – navýšené množství parfému zabezpečí silnější vůni pro vaše oblečení. Produktové řady Classic, Aromatherapy a Fresh Control s konceptem 24/7 zajistí neodolatelnou vůni a neuvěřitelnou jemnost vašeho prádla po celý týden. Navíc tyto aviváže obsahují 97 % biologicky odbouratelných složek* a jsou plněny do lahví vyrobených ze 100% (větší velikosti z 50%) recyklovaného plastu.646f1de19280aobrazek.png

Prémiová řada Silan Suprême je nově obohacena o botanické esence pro ještě intenzivnější vůni. Složení obsahuje 98 % biologicky odbouratelných složek* a je vylepšeno na green perfume caps, které je zcela bez mikroplastů. Navíc je na trh uvedena nová varianta Blossom s elegantní vůní.

blobid0.png

Obměnou prošla také řada Silan Naturals, jejíž složení je tvořeno ze 100 % z biologicky odbouratelných složek* a je zcela bez silikonů a barviv. Díky menší prací dávce a koncentrovanějšímu složení je ve výrobě použito o 7 % méně plastového obalu na jednu prací dávku. Lahev je navíc vyrobena ze 100% recyklovaného plastu. Vy si tak můžete užívat jemnou přírodní vůni na svém oblečení bez výčitek k životnímu prostředí.

646f1e652c387obrazek.png

Značka Silan nezapomíná ani na oblíbenou řadu Silan Sensitive, kterou rozšiřuje o zcela novou variantu Derma & Care. Ta je hypoalergenní, veganská, šetrná k pokožce i ke tkaninám a bez obsahů silikonů či barviv. Hodí se tak pro všechny osoby s citlivější pokožkou nebo miminka. Šetrné složení je dermatologicky testované a potvrzené institutem Dermatest.

646f1e8b0d875obrazek.png
Všechny inovované produkty značky Silan budou dostupné v maloobchodním prodeji od května 2023 za doporučenou cenu:

 • Silan Classic 40 pracích dávek – 109,90 Kč
 • Silan Aromatherapy 35 pracích dávek – 109,90 Kč
 • Silan Fresh Control 35 pracích dávek – 109,90 Kč
 • Silan Naturals 62 pracích dávek – 219,90 Kč
 • Silan Sensitive 62 pracích dávek – 219,90 Kč
 • Silan Suprême 54 pracích dávek – 219,90 Kč

*Vztahuje se k organickým složkám dle OECD 301/302

Nový Bref Spa Moments přemění vaši toaletu na domácí wellness

Přejete si, aby existoval vhodný produkt, který by vám pomáhal udržovat toaletu vždy čistou a svěží? S novými WC bloky Bref Spa Moments to nebude problém! Jejich unikátní složení s pečlivě vybranými esenciálními oleji, které uvolňují příjemnou vůni pro zklidnění vašich smyslů, přemění vaši toaletu na domácí wellness. Speciální aroma mix přináší relax a požitek z dlouhotrvající vůně. WC bloky Bref Spa Moments kromě vůně také čistí vaši toaletu při každém spláchnutí, zabraňují tvorbě vodního kamene a usazování nových nečistot. Nová řada přichází hned ve třech variantách: lehká a svěží Harmony, květinová a energetizující Vitality, moderní a čistá Serenity. Kterou si vyberete?

646f1ed1555f5obrazek.png

WC bloky Bref Spa Moments budou dostupné v maloobchodním prodeji od května 2023 za doporučenou cenu 129,90 Kč / balení se dvěma bloky.

Reklama