Společnost Fytofontana CZ představila na dnešní tiskové konferenci svůj nový produkt v oblasti hubnutí - MangoDiet kapsle. Kapsle MangoDiet nabízejí účinné řešení se silou afrického manga (lat. Irvingia gabonensis) přímo z pralesa, kdy právě extrakt afrického manga může podporovat takové procesy v organismu, které jsou nezbytné pro efektivní hubnutí.

MangoDiet

Z těchto procesů jsou nejdůležitější: potlačení chuti k jídlu, možnost snížení vstřebávání sacharidů, rozklad nadbytečného množství tuků a podpora udržování správné hodnoty hladiny cukru v krvi. Přednosti užívání extraktu manga spočívají v podpoře zdravého hubnutí, neboť je bohatý na vitamíny a minerální látky, ale je také vynikajícím zdrojem antioxidantů. Prokazatelné výsledky účinné látky, výtažku z afrického manga, potvrzují i dva výzkumy1 na univerzitě v Kamerunu, kdy bylo dosaženo snížení váhy až o 13% za dobu deseti týdnů.

„Nadváha a obezita se stala jedním z největších zdravotních problémů tohoto století. Čísla mluví za vše. Jen v Evropě je více než 40 % populace obézní nebo trpí nadváhou. Na vzniku obezity se podílí zejména dědičnost, nesprávná strava a nízká fyzická aktivita, ale také faktory vnějšího prostředí.“ komentuje MUDr. Bohumil Turek, CSc., představitel Společnosti pro výživu.

Mnoho z nás se tak uchyluje k nejrůznějším formám diet nebo jiným formám, jak se nadbytečného tuku zbavit. Úspěch hubnutí ve velké míře závisí na tom, v jaké formě se kila ztrácejí z organismu. Je velmi důležité, aby se zachoval správný poměr mezi svalovou a tukovou hmotou v těle. Když ztrácíme hmotnost ze svalové hmoty, náš metabolismus se zpomaluje, a tak při návratu na obvyklou stravu můžeme pozorovat rychlý návrat k původní hmotnosti. To je jojo efekt.

MUDr. Taťána Staňková, odborník pro poruchy metabolismu a obezity říká „Především je ale důležité přistupovat k hubnutí s rozumem a mít před sebou reálné cíle. Odborníky je doporučován úbytek váhy 4 kg za měsíc a po dosažení ideální váhy i nadále dodržovat udržovací program.“

Novinkou v boji proti nadbytečným kilům je produkt Fytofontana MangoDiet kapsle, doplněk stravy, kde účinná látka - výtažek z afrického manga - komplexně řeší snižování tělesné hmotnosti pomocí několika mechanismů, které podporují účinek hubnutí.

Těmi nejdůležitějšími jsou:

  • potlačení chuti k jídlu,
  • možnost snížení vstřebávání sacharidů,
  • rozklad nadbytečného množství tuků,
  • podpora udržování správné hodnoty hladiny glukózy (cukru) v krvi.

Prokazatelné účinky afrického manga (lat. Irvingia gabonensis), hlavní účinné látky v kapslích MangoDiet, dokazují i dva výzkumy1 na univerzitě v Kamerunu. Prvního testu se zúčastnilo 40 lidí po dobu 30 dní a skupina využívající extrakt z manga afrického (mango skupina) dokázala snížit svou váhu až o 5 % (placebo skupina pouze o 1,3 %). Navíc se jim zlepšila hodnota hladiny cholesterolu a triglyceridů v krvi. V druhé skupině se jednalo již o větší vzorek 102 lidí po dobu 10 týdnů a zde mango skupina dokázala úbytek váhy až o 13 % (placebo skupina pouze 0,7 %). Taktéž došlo k zlepšení hodnot obvodu pasu až o 16 % (placebo skupina pouze 5 %), celkového cholesterolu, LDL cholesterolu v krvi, glykemie, C-reaktivního proteinu, adiponectinu a leptinu ve srovnání s placebo skupinou.
Při zdravém způsobu života, rozmanité stravě, dodržování pitného režimu, tělesném pohybu, může používání MANGODIET kapslí skutečně pomoci dosáhnout ideální tělesnou hmotnost. Kombinace hlavní účinné látky, afrického manga, s indickým mangem a bobulemi Acai, zvyšuje účinnost diety. Indické mango podporuje účinnost afrického manga, zlepšuje duševní pohodu a obsahuje vyšší množství draslíku, což má vliv na snížení rizika cévních onemocnění. Acai bobule rostou na palmách v amazonském deštném pralese a jsou známé pro velmi vysoký obsah antioxidantů. Jejich zvláštní vlastností je, že zvyšují energetickou hladinu a metabolismus organismu, a spolu s indickým mangem zásobují naše tělo užitečnými mikroživinami. Obsahují aminokyseliny, životně důležité mastné kyseliny, vitamíny, minerální látky a stopové prvky, které pomáhají udržovat optimální činnost našeho organismu.
Přípravek se užívá 2x denně 1 kapsle. Užívá se 30 minut před obědem a večeří. Kapsle se užívají celé a zapijí se dostatečným množstvím tekutin. Přípravek se doporučuje užívat dlouhodobě, minimálně po dobu 1 měsíce.
Balení MangoDiet kapsle obsahuje 60 kapslí a je k dostání v lékárnách od dubna za doporučenou cenu 440,90 Kč.

Přejeme mnoho úspěchů!

Reklama