Krásné vlasy jsou snem každé ženy. Ačkoli na volbu barvy, střihu či účesu se mohu názory lišit, každý souhlasí s tím, že krásné vlasy jsou ty zdravé. Že byste je také rádi měli, ale příroda vám je nenadělila? Pak vám pomůže kvalitní kosmetika Nu Skin Nutriol.

nu.skin1

Pro každodenní péči je určený Nu skin Nutriol šampon obsahuje látku Tricalgoxyl. Jde o výtažek z mořské řasy, a jak ukázala měření předních evropských kosmetických laboratoří, dokáže maximálně účinně hydratovat pokožku hlavy a dodávat jí potřebné minerály. Jen zdravá pokožka dokáže maximálně vyživovat vaše vlasy a dodá jim vitalitu. Proto opět budete moci okouzlovat své okolí krásnými, dlouhými, lesklými a hlavně zdravými vlasy.

Pokud chcete před létem udělat pro svou hřívu něco navíc, dopřejte jí speciální kúru Nu Skin Nutriol Hair Fitness Treatment, která také obsahuje Tricalgoxyl. Ozdravnou péči pomocí tohoto přípravku se doporučuje provádět minimálně dvakrát za rok, na jaře a nyní na podzim. Roztok nanášíte do vlasů a masírujte jemným pohybem pomocí konečků prstů zhruba tři až čtyři minuty. Neoplachujete! Ženy s hodně poničenými vlasy od barvení, žehlení a podobně by si měly dopřávat jednu ampulku každý druhý den po dobu osmi týdnů, jinak stačí pro běžnou péči dvě ampulky týdně, a to po dobu jednoho měsíce.

nu.skin2

Nu skin Nutriol šampon se prodává v balení 125 mililitrů a cena je 1070 korun. Jedno balení Nu Skin Nutriol Hair Fitness Treatment obsahující 12 ampulek, každá má objem 7 ml, stojí 2 059 korun.

Reklama