Milovníci módy by neměli promarnit šanci a měli by si do svých diářů poznamenat důležité datum 10. dubna 2014, kdy se bude otvírat Diamant – největší obchod C&A ve střední a východní Evropě. Otevření designově vyladěné prodejny C&A Diamant v Praze na Václavském náměstí je naplánované na 10 hodin dopoledne a první příchozí se mohou těšit na zajímavé dárky. Všechny čeká zábavný doprovodný program.

C&A

Vstávat brzy se vyplatí!

V den otevření vlajkové prodejny C&A Diamant je pro prvních 100 příchozích milovníků módy připraven VIP poukaz v hodnotě 1000 korun, za který si mohou koupit jakýkoli módní kousek z kolekce jaro/léto 2014. Dalších 100 návštěvníků dostane řasenku značky Avon. Ale ani ostatní nepřijdou zkrátka.

Každý se může těšit na workshop se streetartovým umělcem Pastou Onerem, který bude zájemcům na denimové tašky nažehlovat exkluzivní vzory navržené pouze pro tuto příležitost. Pro dívky, slečny i paní je v dámském oddělení připraven koutek, kde se mohou nechat hýčkat od profesionálních vizážistek. Nezapomeňte s sebou vzít i vaše ratolesti, pro ně bude v dětském oddělení připraven program s hrami a překvapením.

Nová image C&A i kolekce jaro/léto 2014

C&A Diamant ale nebude jediným obchodem, který dostane zbrusu nový designový kabát. Již nyní můžete unikátní koncept obdivovat v prodejně  C&A v horní části Václavského náměstí a další pražské prodejny budou následovat. Celý interiér prodejen je inspirovaný nejnovějšími trendy a také městským prostředím.

V inovativním designovém obchodě se krásně vyjímá nejnovější kolekce C&A jaro/léto značek Clockhouse a Yessica, které rezonují s posledními trendy a osloví všechny sebevědomé ženy. Letošní kolekce se nese v duchu kombinování nejrůznějších materiálů od džínoviny, přes krajku a semiš, ale také v kombinování rozličných vzorů a barev. Nebojte se experimentů a přijďte si do nové prodejny C&A Diamant vybrat svůj jarní outfit.

A nakoupit můžete rovnou pro celou rodinu, protože kromě dámského oddělení tu najdete i oddělení pro své pánské protějšky a děti. Přivítejte jaro i s celou rodinou v novém C&A Diamant na prestižní adrese Václavské náměstí 3 v Praze.

Více informací najdete na stránkách C&A ZDE

Reklama