Z kolekce: H&M Home

Květinový vzor neodmyslitelně patří k symbolům jara. Kromě záplavy rostlin, jsou to i tlumené pastelové barvy, které evokují romantický zpěv ptactva, přírodou provoněný vzduch a hřejivé sluneční paprsky. Právě tyto dva elementy by v domovech rozhodně neměly chybět. Nejenže vypadají atraktivně, navíc pozitivně ovlivňují lidskou psychiku. Záplava květů a veselých tónů nám po dlouhém zimním období prospějí. Vneste do interiéru několik jarních doplňků a nebojte se je kombinovat mezi sebou. Pastelové tóny jdou ruku v ruce s jarním kvítím. Vedle tedy nešlápnete.

Z kolekce: Cellbes, 999 Kč, 999 Kč, 899 Kč

Do ložnice vnesete svěží jarní vánek především díky ložnímu povlečení s potiskem květin. Ryze romantický nádech vznikne spojením rozkvetlého povlečení a pastelově zabarveného prostěradla. Něžnost celku podtrhnete saténovými kousky s volánky. Pokud by vaše drahá polovička protestovala, že je to až moc ženské, zakomponujte do klasického jednobarevného povlečení alespoň pár hravých polštářků. Je už na vás, jestli zvolíte květinový vzor nebo neutrální pastelové tóny jako je žlutá či zelená.

Z kolekce: Dajar.cz, 1260 Kč, 2069 Kč, 1736 Kč, 784 Kč

Kuchyň je místo, kde ženy tráví nejvíce času. Proto by nám měla být co nejpříjemnější. Úsměv na rtech vykouzlí porcelán s jemným či výraznějším kvítím, váza okrasných tulipánů, několik jarních květin zasazených v květináčích a barevné prostírání. Pro minimalistický vzhled se můžete zaměřit jen na pár drobných dekoračních kousků. Ideální jsou papírové ubrousky, které naaranžujete pod talíře nebo příbory, hyacint v designovém květináči uprostřed jídelního stolu či běhoun zdobený krajkou ve sladce růžovém odstínu.

Z kolekce: Luxurytable.cz, papírové ubrousky, 110 Kč, 110 Kč, 90 Kč

Nezapomínejme ani na drobné prvky jako jsou barevné svíčky a svícny, aromalampy s vůní jarních květin, záclony s jemnou výšivkou květů, atd. Právě v maličkostech tkví největší kouzlo.

Čtěte také:

Reklama