Trápí vás, že vaše ňadra nevypadají jako ze žurnálu? S příchodem jara mnoho žen začíná stále víc řešit nejen velikost a pevnost, ale především celkový tvar svého poprsí!

ňadra

Není divu, že je důležité brát svá ňadra na zřetel. Jsou totiž symbolem ženství a přinášejí nám potřebnou sebedůvěru! Údajně až 93 procent mužů se při prvním setkání se ženou nejdříve podívá na její prsa. Mimo jiné i proto patří augmentace, tedy operační zvětšení prsou, mezi nejvíce vyhledávané zákroky v oblasti plastické a estetické chirurgie. Samozřejmě, i v této oblasti má žena na výběr, buďto jít takzvaně „pod nůž“, nebo se spolehnout na jiné prostředky.

Chirurg!

První řešení, které většina žen vidí, je většinou plastická operace. Pro tělo však tento krok představuje velkou zátěž, nemluvě o nutnosti implantáty pravidelně měnit a rovněž je zde značná finanční zátěž rodinné pokladny.

Návštěva drogerie

 Důležitou roli v péči o dekolt a ňadra hraje kosmetika. Jednou až dvakrát denně byste měly vtírat do kůže na dekoltu některý ze zpevňujících a hydratujících krémů. Pokožka v dekoltu je totiž velmi citlivá a dostává zabrat.

Cviční!

Ňadra jsou vyplněny tukovou tkání, a proto je při jejich formování dobré vsadit na správné a účinné cvičení. Cviky, které odbourávají tukovou tkáň na úkor svalů, by žena měla provádět pravidelně, nejlépe každý den. Správné cvičení a díky němu správně rozvinuté svalstvo má pozitivní vliv na samotná ňadra, která se tak dají opticky pozvednout a tvarovat.

Sázka na jistotu!

Pokud chcete skutečné výsledky, volte jistotu! Mnoha ženám se skvěle osvědčil luxusní doplněk stravy NadraIN FORTE obsahujícím čtyři silné komplexy. Právě díky nim pomáhá udržet pevnost prsou a plnost dekoltu, zvýrazňuje přirozený tvar a zvětšuje objem prsou. Kromě větších, pevnějších a krásnějších prsou přispívá nově i k udržení hladké, pružné a hydratované kůže prsou a dekoltu.

Neváhejte a vyzkoušejte přípravek NadraIN FORTE

ňadra

Při nákupu na www.nadrain.cz zadejte kód ZE502 a získejte poštovné ZDARMA! Sleva je platná do 20. 4. 2016.

Získejte zpět ztracené sebevědomí!

 

 

Zapojte se do soutěže a vyhrajte NadraIN FORTE.

Soutěže najdete ZDE.

Reklama