Také se zimní hodování „podepsalo“ na vaší postavě? Chcete přivítat jaro o pár kilogramů štíhlejší? Pokud nevíte, jak začít, podívejte se na stránky www.ŽijZdravě.cz. Najdete zde bezplatné poradny odborníků, on-line pomocníky, praktické tipy a rady, zdravé recepty, tabulky energetických hodnot potravin a mnohem víc.

žíj zdravě

S hubnutím poradíme on-line

žíj zdravěKaždý, kdo to myslí s hubnutím vážně, by si měl vést podrobné záznamy o svém energetickém příjmu a výdeji. Teprve tak dokáže najít chyby a postupnou nápravou začít shazovat kila. Zapisovat můžete snadno v on-line aplikaci Můj deníček, kterou pro vás připravil portál Žij zdravě.

Dalším on-line pomocníkem všech hubnoucích je Prediktor hmotnosti. Jednoduchá aplikace vám dokáže přibližně vypočítat, kolik kilogramů při vaší dietě zhubnete. Pokud si ani tak nebudete vědět rady, stačí se obrátit přímo na odborníky v on-line poradně.

Hubnutí vám může chutnat

Samotné on-line aktivity však k hubnutí nestačí. Jednou budete opravdu muset začít upravovat jídelníček a zapojit do svého života pohyb. Inspiraci na zdravější a přesto chutné recepty, včetně těch takzvaně „do krabičky“, najdete na našich stránkách. Ti, kteří dávají v kuchyni přednost kreativitě a vlastní invenci zase uvítají přehledné tabulky s energetickými hodnotami potravin.

Cvičte doma!

Nemáte čas pravidelně docházet do sportovních center nebo posiloven? Zkuste cvičit doma. Naši odborníci z řad rekondičních instruktorů vám pomohou vybrat vhodnou sportovní aktivitu. Inspirovat se můžete také instruktážními videi. Jednoduché cviky zvládnete i doma a nepotřebujete k tomu žádné drahé pomůcky. Stačí vám jen chuť cvičit, váha vlastního těla a ručník nebo overball.

žíj zdravěžíj zdravě

Reklama