60549682e6245obrazek.png
Umění pěstování bonsajů uchvacuje fantazii milovníků stromů po celá staletí. Nyní můžete toto starodávné umění oslavit pomocí stavebnice LEGO® Bonsaj. Vychutnejte si pocit klidu, který zažijete při tvarování bonsaje zelenými lístky nebo jarními růžovými květy. Zelené části bonsaje pocházejí z rostlinného plastu, jenž se trvale udržitelným způsobem vyrábí z cukrové třtiny.
6054976e9e8d0obrazek.png

Prohlédněte si třešňové květy zblízka – vidíte malé žabky, které tvoří jednotlivé kvítky? Barevné koruny jednoduše vyměníte pokaždé, když zatoužíte po změně.
605496feb2725obrazek.png

K jaru neodmyslitelně patří květiny. Místo tradičních sněženek, narcisů a tulipánů letos sáhněte po okouzlující stavebnici LEGO® Kytice. Kytice z kostek LEGO hraje všemi barvami a zajímavými tvary inspirovanými skutečnými květinami od růží a vlčího máku až po nejrůznější druhy trendy travin. Okvětní lístky na 15 stoncích se dají jednoduše přeuspořádat, takže vám pod rukama „vykvete“ neopakovatelná kombinace na míru vašemu vkusu.
605497f51e921obrazek.png
Stavebnice LEGO Bonsaj a LEGO Kytice rozšiřují kolekci pro dospělé stavitele. Řada LEGO Adults reaguje na potřeby dospělých, kteří hledají nové způsoby odpočinku a cesty, jak se zbavit stresu. Stavění s kostkami LEGO pomáhá dospělým
s rozvojem klíčových dovedností, jako jsou kreativita, schopnost řešení problémů, nový pohled na věc nebo rozvoj jemné motoriky.
60549847c934bobrazek.png

LEGO zároveň přináší hudební doprovod v podobě LEGO White Noise playlistu, který probudí vaše smysly a stane se uklidňujícím společníkem při stavění modelů nejen z botanické kolekce LEGO. Vyberte si na Spotify či LEGO.cz/adults
jednu ze 7 jedinečných nahrávek pořízených s využitím kostek LEGO, zaposlouchejte se a užijte si stavění naplno.
blobid0.png

Více na LEGO.CZ
605498e739206obrazek.png

Reklama