Neopomeňte ani přesné dodržení postupu pečení. Pokud ale nemáte dostatek zkušeností nebo odvahy, stačí si zajít do nejbližšího obchodu Albert. Společně s dalšími produkty si uděláte hezké svátky i v nejužším rodinném kruhu.

Mazanec od mistra pekaře

605c69b91cd05obrazek.pngSváteční mazanec (400g)
Exkluzivně v obchodech Albert
Běžná cena: 39,90 Kč

V Albertu vychází mazanec z klasických a osvědčených receptů. Proto si ho zákazníci oblíbili a každoročně se ho prodá několik set tisíc kusů. Jistě i vás oslní svou nadýchanou konzistencí a jemnou chutí a bohatou mandlovou posypkou.

Lahodná káva jako dezert po dobrém jídle

605c69d0c4598obrazek.pngZrnková káva Perla BIO Aroma (1 kg)
Exkluzivně v obchodech Albert
Běžná cena: 239 Kč

Tato lahodná káva v bio kvalitě se hodí nejen pro sváteční ráno k mazanci, ale i k zákusku po obědě. Vychutnáte si ji v každé podobě, ať již máte rádi espresso, cappuccino či latté macchiato s bohatou pěnou ozdobenou navíce ještě šlehačkou a kakaem.

Voňavé domácí sušenky

605c69fc75ddaobrazek.pngAlbert Linecké těsto oříškové (400g)
Exkluzivně v obchodech Albert
Běžná cena: 29,90 Kč

Sladkosti o Velikonocích nemusí být jen čokoládové. Překvapte rodinu vlastnoručně upečenými sušenkami. Vytvarujte je podle svého. S připravenými těsty bude pečení hračka. Vyzkoušejte například linecké oříškové těsto pro křehké a lahodné velikonoční cukroví.

Specialita na sváteční tabuli

Jehněčí plec (320 g)
605c6a6118574obrazek.pngExkluzivně v obchodech Albert
Běžná cena: 179 Kč

Jehněčí maso patří k tradičnímu velikonočnímu pokrmu již od staročeské kuchyně. Jehněčí či obecně skopové maso je velice výživné, s bohatým obsahem bílkovin. Ochutnejte tuto lahodnou jehněčí plec zpracovanou metodou sous vide. Díky své snadné přípravě a kombinací bylinek rozmarýnu a tymiánu oslní každého svátečního hosta.

Po velkém hodování lehká večeře

605c6a20b8a6dobrazek.pngAlbert Excellent Carpaccio z lososa (123 g)  
Exkluzivně v obchodech Albert
Běžná cena: 99,90 Kč
Zakončete den po svátečním hodování jen lehkou večeří. Vychutnejte si jemné plátky lososa s hoblinkami parmazánu a lehkým salátkem. Nejen, že je tato ryba nositelem zdravých omega-3 mastných kyselin, ale zároveň má také certifikát MSC, který garantuje udržitelný rybolov a pomáhá tak uchovat dostatek ryb i do budoucnosti.

Voňavá tečka na slehnutí

605c6a44b0942obrazek.pngLa Bohéma Tuzemák 37,5 % (0,5l)
Exkluzivně v obchodech Albert
Běžná cena: 99,90 Kč

K Velikonocům patří i dobré pití. Klasickým alkoholickým nápojem je v Česku Tuzemák. Příjemně zahřeje, ale také pomůže slehnout po náročném dni plném hodování. Vychutnejte si tento jemný tuzemský likér z exkluzivní nabídky Alberta, ať již samotný, nebo v kombinaci například s kávou či jiným nealkoholickým nápojem.

Více na ALBERT.CZ
605c69aa281f2obrazek.png

Reklama