Barbie Šípková Růženka se svítící růží!

Oblíbená Barbie prožívá nová dobrodružství v království tradičních pohádek. Barbie Šípková Růženka je první panenkou, kterou mávnutím kouzelné růže snadno uspíš a také ji jako zázrakem dokážeš jednoduše probudit! Je to první panenka Barbie se zavíracími víčky. Růže přináší Barbie sladké sny nebo stejným kouzlem Šípkovou Růženku probudí, aby si mohla s děvčátky hrát. Barbie se již stala hlavní hrdinkou v řadě příběhů, které mají u dětí úspěch. Tentokrát zavede holčičky do pohádky o spící krásce. Nechybí ani hrací postel s nebesy, dozdobená světýlky, která zahraje oblíbenou ukolébavku, která každou dívku nadchne! Po zapnutí svítí rohy nebes a hraje muzika z baletu Šípková Růženka. Věřte na svět pohádek a fantazie! Obdarujte vaši holčičku, vnučku nebo neteř novou panenkou Barbie, ze které se stala Šípková Růženka se svítící růží a hrající postelí!

Doporučený věk 3+

Přibližná MOC Barbie Šípková Růženka se svítící růží 649 Kč

Přibližná MOC Hrací postel s nebesy 899 Kč

 

                                                         

Barbie víla Elina s duhovými křídly – panenka, která skutečně mává křídly!

Panenka Barbie je stálicí a ikonou ve světě dětských hraček a představ malých děvčátek. Získala si srdce již milionů holčiček, dívek i maminek. Barbie nevynechala ani svět filmu. Na trh letos přichází s pohádkou Barbie Fairytopia Kouzlo duhy, ve které hraje hlavní roli víla jménem Elina. Barbie Elině se překrásně třepotají křídla, jako opravdové víle! Stačí, když jí stisknete ruku nebo uchopíte panenku na zádech. Elina mává křídly stejně jako ve filmu! Když děvčátko vezme Elinu do dlaně, křidélka se začnou třepetat jakoby ožila. Jste zvědaví, jaké dobrodružství přináší nový příběh z bájné Fairytopie? Barbie víla Elina se tentokrát vydává společně s roztomilým zvířátkem jménem Bibble do pohádkové školy v Křišťálovém paláci. Potkává se tady s dalšími malými učedníky, kteří se podobně jako ona připravují na každoroční přílet jara a učí se vykouzlit první duhu roku. Ale má to háček. Zlá Laverna jim totiž jejich snažení chce překazit a uvrhnout Fairytopii na dlouhých deset let do kruté zimy. A tak se Elina se svými přáteli musí naučit spolupracovat, protože „v jednotě je síla.” Ale budou dost silní na to, aby Lavernu přemohli a přivedli duhu opravdu k životu? To se dozvíte v novém příběhu Kouzlo duhy. Film je s českým dabingem.

Doporučený věk 3 +

Přibližná MOC Barbie víla Elina s duhovými křídly 649

                                                                                         

 

 

Panenky Barbie Fashion Fever – módní hvězdy!

Panenky Barbie Fashion Fever přesně vědí, co se právě nosí. Umí elegantně, lehce a zajímavě sladit jednotlivé části oblečení a mají vytříbený vkus pro oživení modelů pestrými doplňky. Fashion Fever udávají styl, jsou trendy a šik! Barbie Fashion Fever mají ve své nové skvostné kolekci přes 35 různých módních oblečků. Navrhni si stovky vlastních modelů, staň se kým chceš být se svojí Barbie Fashion Fever! Panenky Fashion Fever jsou oblečené podle posledních módních trendů a na přehlídková mola i do víru velkoměsta se s nimi můžeš vydat i ty.

Doporučený věk 3+

Přibližná MOC Barbie Fashion Fever 299 Kč

 

Barbie Mini Princezny a jejich královské komnaty

Mini Princezny jsou hrdinkami pohádkových příběhů Barbie a louskáček, Růženka, Labutí jezero, Princezna a švadlenka. Čtyři hlavní hrdinky těchto pohádek mají v nové kolekci pestřejší šatník a také krásné zámecké komnaty. Mini Princezny mohou děvčátka oblékat do různých variant šatů, měnit druhy oblečení, zaměňovat sukýnky i zdobené korzety. Mini Princezny mají snadno oblékatelné a zapínatelné šaty z měkkých materiálů a příslušenství k různým módním hrám, které nabízejí více než 20 různých kombinací oblečení. Tyto panenky jsou menší než tradiční Barbie. Jsou vysoké 15 centimetrů, a tak je holčičky můžou nosit všude s sebou. Odemkni kouzlo království princezen. Komnaty pro princezničky k sobě skvěle pasují, nechybí ani obchod s koťátky nebo módní butik!

Zámek skrývá dvě patra královských komnat, ve kterých je mnoho místa pro zábavu. V sestavě je řada příslušenství pro veselejší hraní s panenkami Barbie Mini Princezny.
Doporučený věk 3 +

Přibližná MOC Barbie Mini Princezna 299 Kč

Přibližná MOC Zámek pro Mini Princezny 766 Kč

 


My Scene Juicy Bling – zářivé a nekonečně dlouhé vlasy!

Mladé slečny, jedna krásnější než druhá! Kennedy, Whesley i Chelsea tě zvou na skvělé nákupy, na dámskou jízdu městem, také do kina, cukrárny i za kamarády. My Scene všechny okouzlí díky rozzářeným, neuvěřitelně dlouhým vlasům. Nové panenky My Scene mají úžasně dlouhé vlasy, které jim děvčátka mohou ozdobit třpytivými kamínky! Každá panenka má 20 vlastních kamínků, které pomocí aplikátoru připevní holčičky na vlasy panence nebo dokonce samy sobě! Účes vypadá skvěle, My Scene Juicy Bling celá září! Každá panenka je oblečena v tropickém plážovém stylu od hlavy až k patě a vybavena spoustou šperků" pro vlasy panenky či děvčátka a je vybavena aplikátorem pro tyto šperky! Ke každé panence jsou dodávány i zábavné doplňky, opakovaně použitelné šperky" a aplikátory šperků.

Doporučený věk 5 +

Přibližná MOC My Scene Juicy Bling 596 Kč

 

Polly Pocket – Autosalón Quick Click

Přátelská panenka Polly Pocket se rozhodla pořídit si pro svoje auto nový styl. Proto s autem přijíždí do salónu Quick Click. Holčičkám se oči radostí rozzáří, když je obdarujete roztomilou panenkou Polly Pocket a jejím módním autem. Jako mávnutím kouzelného proutku se mění střecha auta, kola, kapota, zkrátka celé auto vyjíždí ze salónu se zcela novým vzhledem. Tak to tu ještě nebylo! Už tě nebaví stále dokola jenom převlékat panenky? Převlékni auto! Dej mu skvělý styl! Polly Pocket Autosalón, malá řidička s módou a doplňky.

Doporučený věk 5+

Přibližná MOC 658 Kč

 

                                      

Polly Pocket je skvělou tanečnicí!

Panenka, která se proslavila svým převlékacím přehlídkovým molem i převlékací luxusní limuzínou, je zpátky! Na parket vtrhla bez dlouhých vytáček a teď už tančí moderní taneční kroky v rytmu disco, bravurně zvládá hip-hop i tance hula-hula a nezaskočí ji dokonce ani balet! Začíná taneční párty s Polly Pocket! Sledujte naši hvězdu, jak tančí na nejskvělejší písně, jako nikdy předtím! Pokud bude naše hvězda chtít změnit svůj look, může zamířit do šatny a změnit barvu svých vlasů či se občerstvit něčím malým k snědku v Juice Baru!

Dopřejte vaší holčičce nejlepší kamarádku Polly Pocket – tanečnici Disko s ledovou vodou pro změnu barev vlasů a s dalšími doplňky.

Doporučený věk 5+

Přibližná MOC 658 Kč