Kvalitní a prověřené suroviny jsou základem každé kuchyně, proto nyní exkluzivně v prodejnách Albert najdete 80 výrobků nové značky Česká chuť. Sáhnout můžete po produktech od prověřených dodavatelů z Česka, kteří při výrobě používají české suroviny. Všechny výrobky nesou označení Česká potravina, které garantuje skutečně český původ.

Tradiční dobroty z naší země

piskotyPiškoty Česká chuť.jpgKakaové piškoty Česká chuť.jpgPiškoty Česká chuť (120g)

Exkluzivně v prodejnách Albert

Běžná cena 13,90 Kč

Piškoty vyrobené pouze z českých surovin chutnají stejně jako za starých časů. Obsahují kvalitní pšeničnou mouku a česká vajíčka. Navíc mají krásný kulatý tvar a nerozpadají se ani, když je namočíte do čaje nebo kávy. Chutnat budou nejen malým jedlíkům, ale všem, kteří chtějí zavzpomínat na dětství. V prodejnách Albert najdete také netradiční kakaovou variantu.

Ovocný dezert ze zakysané smetany Česká chuť (150g)

Exkluzivně v prodejnách Albert

Běžná cena 11,90 Kč

Mléčný výrobek překvapí svou jemnou chutí a příjemnou kombinací sladkého ovoce a zakysané smetany. Sáhnout můžete po jahodové, borůvkové či višňové variantě. Do zakysaného dezertu se nepřidávají žádná umělá barviva a je vyroben z kvalitních českých surovin. Zdravá ovocná svačinka potěší malé i velké.

 piskoty

piskotyTvarohový a makový koláč Česká chuť (160g)

Exkluzivně v prodejnách Albert

Běžná cena 29,90 Kč

Tradiční české tvarohové a makové koláče chutnají jako od babičky. Nadýchané těsto i chutná náplň, se kterou se nešetří, jsou vyrobené z poctivých českých surovin. Zachutnají tak opravdu každému. V praktickém balení najdete od každé příchuti jeden druh a vzít si je můžete kamkoli s sebou. Třeba k doplnění energie na letním výletě.

www.albert.cz

Reklama