Další čtenářka je kreativní a svůj oblíbený šperk si vyrobí sama. Jak ji to napadlo, se dočtete v jejím příspěvku.

Nedá se říci, že bych měla nějaký oblíbený šperk (preferuji stříbro), dokonce si na šperky moc nepotrpím. Měla jsem citový vztah ke  dvěma prstýnkům, které jsem dostala, když se narodili synci. Jeden (prstýnek) boužel bloudí českobudějovickou kanalizací, druhý ani nevím kde. Byl prasklý.

Mám ráda i řetízek, který jsem dostala k 50tinám z bílého zlata - prý, s třemi briliantíky - prý :-)), za každého chlapa, co mám doma.

Oblíbený šperk bych ale mohla mít, jen si ho budu muset vyrobit sama. Paní zubařka mi musela vytrhnout čtyři zoubky, a protože jsme i s její sestřičkou pro každou hloupost, domluvily jsme se, že bych si ze zubů mohla vyrobit náhrdelníček. Stačí je vybělit v peroxidu a paní zubařka mi je provrtá, kde si budu přát. Vybělené už jsou - jen mi poraďte, mám-li tvořit náhrdelník, naušnice, brož.....?

Omlouvám se za nekvalitní foto, nejsem expert.

enka1

Ahoj  enka1

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Já bych radila náušnice. V náhrdelníku ze zubů budete jak indiánský náčelník

Co byste radily vy, milé ženy-in? Jak by se vám líbil šperk z vlastních zubů? Máte vy doma také nějakou zvláštnost? Už jste si někdy vyrobila vlastní šperk? Dostala jste šperk, který pro vás vyrobil někdo jiný? Líbil se vám, nebo jste z něj byla na rozpacích?

Napište nám o svém oblíbeném šperku na redakce@zena-in.cz

 

Reklama