velux

Společnost VELUX zahajuje svou podzimní akci na střešní okna s trojsklem, která umožní zájemcům o zdravé bydlení přivést si do domácnosti více denního světla a čerstvého vzduchu. Podzimní Cash back VELUX cílí na všechny, kteří uvažují o rekonstrukci svého podkroví nebo plánují stavbu nového domu. Čím více oken zájemci v akci pořídí, tím více peněz získají zpět. Mohou si proto dovolit dát okno i tam, kam s ním původně nepočítali, a vytvořit si doma lepší místo pro život.  Akce začíná 15. září a končí 31. října 2017. Více informací na www.velux.cz/akce.

„Díky cenové dostupnosti střešních oken VELUX s trojsklem a této podzimní akci nemusí již zákazníci přemýšlet, zda si pořídí do místnosti jedno, nebo dvě okna. Naopak mohou začít uvažovat, kde všude by další střešní okna v domě mohli použít. Je to jedna z možností, jak si doma zajistit zdravé bydlení pro sebe a svou rodinu,“ uvedl Petr Král, marketingový manažer společnosti VELUX ČR.

Renovace, cesta ke zdravému bydlení

Každý z nás by chtěl mít krásné, a hlavně zdravé bydlení. Nicméně ne vždy se podaří vše vyladit hned na počátku, kdy je projekt ještě na papíře. Až s časem zjišťujeme, že jsme mohli dát například více oken do podkroví nebo další okno třeba nad schodiště. Dostatek denního světla je přitom zásadním předpokladem pro kvalitu bydlení. Neméně důležitý je ale také dostatek čerstvého vzduchu, správná teplota i vlhkost. To vše jsou přesvědčivé důvody, proč se vyplatí investovat do kvalitních střešních oken VELUX.

velux

Věděli jste, že střešní okna dokáží ve srovnání s fasádními okny přivést do interiéru až dvakrát více denního světla?

Všechna střešní okna VELUX mají pozitivní energetickou bilanci a jsou mimo jiné zařazena do programu Nová zelená úsporám. Například energeticky úsporné trojsklo v dostupné kategorii Standard Plus dosahuje hodnoty Uw 1,1.  Každá varianta okna s trojsklem je vybavena unikátním systémem izolace ThermoTechnology™, který nabízí silnou a energeticky efektivní ochranu před chladem a průvanem.

velux

V rámci podzimní akce Cash back VELUX mají všichni zájemci o střešní okna VELUX příležitost získat výhodně více oken, než možná původně zamýšleli. Snadněji tak dostanou více denního světla i do dalších místností nebo dokáží proměnit dosavadní podkroví ve zdravější a komfortnější místo.

Příklad zvýhodnění:

Při koupi tří střešních oken s trojsklem v rámci podzimní akce Cash back VELUX získá zákazník slevu 1500 Kč.

Více informací o podzimní akci Cash back VELUX získáte ZDE.

Více se o kvalitách střešních oken s trojsklem dozvíte ZDE.

Reklama