5bf692b54cb2cobrazek.png

Uši

Jemné kousání, olíznutí lalůčku a tlumené vzdechy, stimulace pro muže téměř smrtelná. Jakmile se do ní pustíte, připravte se, že partner ihned bude žádat více. Nedejte se. Pokud jej chcete vzrušit na maximum, provokujte ho tímto způsobem ještě pár minut. Můžete přidat šeptání sprosťáren nebo vymyslet nemravný příběh, který mu budete vyprávět. Pozlobíte tak jeho fantazii a máte vyhráno. Podněcování mužského mozku je během předehry nesmírně důležité. Nezapomínejte na to!

5bf6ad76cded2obrazek.png
Podbřišek a oblast třísel

„Ta nejlepší věc je, když mě žena vzrušuje jazykem od pupíku směrem k penisu. To mám pocit, že každou chvílí bouchnu,“ Martin, 35 let

Důkladně se věnujte spodní část břicha a okolí penisu. Chloubě se vyhýbejte, nebo se jí jen letmo občas dotkněte, nic víc. Během doby, kdy partnera dráždíte špičkou jazyka, se mu občas podívejte do očí. Zajistíte si tak body k dobru. Pánové totiž během sexuálních hrátek oční kontakt zbožňují. Podle výzkumů tím navíc upevňujete vztah a získáváte sebevědomí.

5bf6ae274f5e9obrazek.png
Zadeček

Ženy mužské pozadí opomíjejí, přitom se jedná o jedno z nejvíce citlivých míst na mužském těle. Hlaďte jej, škrábejte, štípejte, pusinkujte, plácejte, vše je správně. Někteří pánové touží i po hlubším zkoumání, ale to je na gustu každé z nás. Může se však jednat o zaručený tah na branku, popřemýšlejte nad tím.

5bf6affce99cbobrazek.png
Nohy

„Miluju, když mi přítelkyně olízne chodidla od paty až po prsty,“ Karel, 42 let.

Nemusíte mu hned olizovat nohy jako věrný čtyřnohý kamarád Puňta. Pro začátek postačí masáž. Tak alespoň zjistíte, zda jsou chodidla pro partnera tím správným erotogenním místem. Smyslnou záležitostí je silné stláčení a hlazení jednotlivých prstů, zvláště palce. Nemusíme vysvětlovat, co to v nich evokuje, proč je to pro muže tolik vzrušující...

Další tři místa, na která byste neměla zapomínat!

  • Okolí klíční kosti a krku
  • Prsty na rukou a dlaně
  • Podkolení jamka

Čtěte také:

Reklama