image.pngFoto: PENNY

První produkty vlastních značek PENNY byly mléčné produkty BONI a pivo Staročech. „Pro nás jsou tyto značky důležité, protože jimi podporujeme loajalitu našich zákazníků. Vědí, že své oblíbené produkty dostanou za nízkou cenu exkluzivně jen v našem řetězci. Navíc se v řadě případů jedná o české produkty a zákazníci tak společně s námi podporují domácí producenty. Obliba těchto značek dlouhodobě roste a my to vnímáme jako ocenění naší dlouhodobé práce při přípravě těchto produktů ve spolupráci s našimi dodavateli,“ popisuje filozofii privátních značek Vít Vojtěch, vedoucí strategického marketingu PENNY. 

Privátní značky PENNY pravidelně získávají ocenění v nezávislých testech nebo v hodnocení spotřebitelů. Například v letošním roce zvítězily špekáčky Řezníkův talíř v nezávislém testu BLESKu, v němž získaly nejen Zlatou pečeť za celkové vítězství, ale i Stříbrnou pečeť za nejlepší chuť. Ve velkých testech nezávislého sdružení dTEST pak letos získalo ocenění nejen droždí Karlova koruna, ale i BONI jogurt bílý. „Naše privátní značky neustále budujeme a rozvíjíme a každá z těch značek má vlastní příběh. Průběžně naše výrobky srovnáváme s konkurencí a pečlivě sledujeme jejich kvalitu. V případě naší privátní značky Dobré maso garantujeme dokonce i šetrné zacházení se zvířaty. Společně s našimi dodavateli a jejich vybranými chovateli jsme vytvořili PENNY standardy v oblasti Animal welfare, které jdou nad rámec zákonných požadavků. Výsledky celé řady nezávislých testů nám dělají radost, protože potvrzují, že naší práci děláme dobře, a že naši zákazníci skutečně dostávají tu nejvyšší kvalitu za výhodnou cenu,“ popisuje Petr Baudyš, vedoucí oddělení kvality PENNY.

62949f766a205image.pngFoto: PENNY

Nejedná se jen o výsledky nezávislých testů. Privátní značky PENNY sklízí ocenění v řadě dalších soutěžích. Například v rámci spotřebitelského programu Volba spotřebitelů získaly v posledních letech ocenění desítky produktů značek Karlova koruna, BONI, Naturalia, Řezníkův talíř, Na Gril“, Crip Crop nebo Penny. Pro zákazníky PENNY připravované produkty pravidelně získávají také ocenění Česká chuťovka. 

PENNY-Privatni-znacky-loga.jpgFoto: PENNY

Svoji nabídku privátních značek PENNY neustále rozšiřuje. V posledních měsících představilo nové značky: cukrovinky Enjoy, slané pochutiny Solty, mražené produkty Mrazivá čerstvost a papírové drogistické zboží WIPPY. 

6256cfdff2464obrazek.png

Reklama