Fresh Impact
je pulzující, moderní řada vůní ztělesňující ducha každého sportu, bez závislosti natom, kde se hraje. Nyní se můžete za všech okolností soustředit na své sportovní výkony a přitom cítit neustálou svěžest.

 

Svěžest vůně Fresh Impact vás povzbuzuje neuvěřitelnou mužnou smyslností. Otevírá se jiskřivým výbuchem vymačkaných citrusů a rozdrcených listů slákavou nótou vodního melounu, jež dodávají energii a revitalizují. Srdce vůně odhaluje tóny kořenitého zázvoru, svěžího muškátového oříšku achladivé vodní máty – překvapí vás a uchvátí. Intenzivní pačuli, intenzivní ambrové dřevo a ojíněné pižmo představují smyslné spodní nóty vytvářející přitažlivý a svůdný podpis celé vůně.

 

Výrazný černě lakovaný flakon vůně Fresh Impactje skvělým propojením nadčasové mužné elegance amoderního stylu. Jeho přední část je zdobená dynamickým obrázkem světle modrého fotbalového míče explodujícího vplasticky zobrazený rozstřikující se proud vody, který znázorňuje sílu a svěžest. Ohromující kontrast mezi sytou černou barvou a modrým obrázkem dodává flakónu svěží a silnou přitažlivost.

Vůně je zabalena v hladké černé krabičce, jež kopíruje design flakonu– se stejným nápaditým barevným provedením, moderním písmem a poutavým míčem silně narážejícím na vodu.

 

Oslava čisté sportovní vášně a radosti ze hry – adidas Fresh Impact je pulzujícím zážitkem. Vždy, když potřebujete cítit svěžest a být připraveni předvést své maximum.

 

 

Adidas logo a značka se třemi pruhy jsou registrované obchodní značky skupiny adidas. Výrobky řady adidas péče otělo a vůně jsou vyráběny společností Coty Inc. slicencí od adidas International Marketing BV.

 

 

 

 

SOUHRNNÉ ÚDAJE

adidas Fresh Impact

Adidas

 

Fresh Impact je nová limitovaná edice vůní ztělesňující ducha každého sportu. Skvělá podpora, kterou potřebujete k tomu, abyste byli nejlepší!

 

Složení vůně

Hlava:vodní meloun, vymačkané citrusy a rozdrcené listy

Srdce:svěží muškátový oříšek, vodní máta a zázvor

Základ: pačuli, ojíněné pižmo a ambrové dřevo

 

Autoři

Vůně:Harry Fremont at Firmenich

Flakon a krabička: Boxide

Reklamní kampaň:Arsenic

 

Doporučené maloobchodní ceny:

Toaletní voda 100 ml 329 Kč / € 12,89 / 388,32 Sk

Voda po holení 100 ml 289 Kč / € 10,89 / 328,07 Sk

Voda po holení 50 ml 179 Kč / € 7,59 / 228,66 Sk

Sprchový gel 250 ml 79 Kč / € 2,95 / 88,87 Sk

Antiperspirant sprej 150 ml 99 Kč / € 3,89 / 117,19 Sk

Deo sprej 150 ml 99 Kč / € 3,99 / 120,20 Sk

Deo stick 51 g 79 Kč / € 3,25 / 97,91 Sk

 

Konverzní kurz: € 1 = 30,1260 Sk

Více hledejte na stránkách www.coty.cz