Připravte se na žhavé léto! Získejte nový svěží elán a užívejte si zábavu s ESPRIT Dynamic Life, novou vůní, která ztělesňuje letního ducha ESPRIT.  Žijte na 100 %. Bavte se a užívejte si každou minutu a každý den. ESPRIT Dynamic Life – dynamické duo pro ni a pro něj.

Květinově-svěží vůně Dynamic Life pro ni
Vůně překypující vitalitou a radostí ze života. Zralá papája, ledová mandarinka a růžový grapefruit dodávají vůni svěží a pikantní začátek. Svěžest přechází v ženské nóty čerstvého jasmínu, bílé orchideje a ojíněných okvětních lístků růže. Smyslnost a intimita nakonec vyvěrá v jemnou auru santálového dřeva, bílé ambry a pižma.
Tvůrce vůně pro ni: Véronique Nyberg, IFF

Aromatická dřevito-kořenitá vůně Dynamic Life pro něj
Ztělesněná energie. Ovocná extravagance se otevírá s grapefruitem, bergamotem, mandarinkou a kiwi, které doplňuje levandule, kardamon a ledová máta – to vše vytváří skvělý svěží pocit, díky němuž se můžete celé léto cítit skutečně cool. Štiplavé nové koření a muškát s bílými květy a ananasem přecházejí v mužnou základní nótu z týkového a santálového dřeva a vetiveru obohaceného o semínka Tonka, ambru a pižmo.
Tvůrce vůně pro něj: Philippe Bousseton, Takasago

Balení v barevném a hravém stylu
Motivem balení vůně Dynamic Life pro ni je růžová. Růžová jako letní východ a západ slunce. Vše je oživeno zelenými, žlutými a růžovými pruhy. Vysoký flakon s růžovým uzávěrem přebírá barvy krabičky.
Hlavní barvou balení vůně Dynamic Life pro něj je modrá. Modrá zosobňující čistou letní oblohu a tyrkysová moře. Svěžest připlouvá na zelené vlně, která zdobí krabičku i flakon.
Autor balení vůně pro ni i pro něj: Lutz Herrmann, Lutz Herrmann Design.

Logo dynamic life je vyobrazeno v příslušných barevných kódech – zelená, růžová a bílá barva pro ni, modrá, zelená a bílá pro něj.

Předpovědí na léto je nekončící zábava, přátelství, skvělé chvíle a svěžest, vůně plná energie. ESPRIT Dynamic Life pro ni a pro něj.

Orientační maloobchodní ceny:
Toaletní voda 15 ml:  299 Kč / 379 Sk
Toaletní voda 30 ml:   399 Kč / 499 Sk
Parfémovaný deodorant 75 ml: 289 Kč / 329 Sk

Více hledejte na stránkách www.coty.cz

Reklama