Mám tady něco pro milovnice tenisek. Patříte k ženám nebo dívkám, které nosí rády tenisky? Nemusíte se jich vzdávat ani v zimě. Máme pro vás tip na zateplené tenisky s kožíškem.

  Dosud jste si mohly svých tenisek užívat bez omezení. Teploty kolem deseti stupňů a poměrně suché chodníky vám to umožňovaly. Ale co teď, když má přituhnout? I pro tento případ si pro vás výrobci vašich oblíbených bot připravili ryze zimní modely v různých cenových hladinách.

Čtěte také:

Tenisky na klínku. Jak se vám líbí tento trend?

Tenisky na klínku. Je to ještě sportovní obuv?

Milovnice sportovní módy si i v zimním období můžou vyšlápnout ve sportovních botách, které se díky praktickému a stylovému kožíšku skvěle hodí i do chladného počasí.

Pro opravdové fanynky tenisek, které nehodlají šetřit, tu jsou kultovní Conversky, jejichž ceny se pohybují od 2.290 Kč.

Kdo se chce i v zimě procházet v teniskách, a přitom se hřát v teple, ať zkusí semišky lemované kožíškem kolem kotníků. Chlad a sníh nebudou mít šanci. Tyto tenisky jsou k dostání v neutrálních tónech, které skvěle kontrastují s výrazně barevnými kreacemi.

Kdo má „vyšší“ ambice a míří do jiných nadmořských výšek nebo se nehodlá klouzat po zamrzlých chodnících, může vyzkoušet model s vroubkovanou podrážkou, která zajistí potřebnou stabilitu.

Tyto tenisky jsou k mání v černé a šedé barvě.

Zdají se vám Conversky drahé, ale chcete jít s dobou?  

Žádný problém, zkuste levnější variantu „chlupatých“ tenisek z kolekce CCC, která je ideální do zimních měsíců. Botám nechybí letos velmi módní kovové zdobení.

Skvěle padnou k úzkým džínům nebo zatepleným legínám, a koupíte je za pouhých 799 Kč

Dost řečí, vybírejte!

Reklama