Čtenářka Mlinke-kote se zatím stěhovala jen jednou, totiž za přítelem. Byt, ve kterém teď spolu jsou, je jim trochu těsný, tak se na další stěhování docela těší...

Se stěhováním má malé zkušenosti čtenářka Malinke-kote. Zatím si (obrazně řečeno) přestěhovala jen ručník a kartáček k příteli...


Přeji všem pěkný den,
 
po delší době jsem se rozhodla zase něco napsat. Dnešní téma mě zaujalo. Zatím jsem se stěhovala pouze jednou ale to už do zařízeného bytu, jenom jsem si přivezla svoje věci a jednu skříňku. Zbytek zatím je u mých rodičů. A proč jsem se vlastně stěhovala? Protože můj přítel už měl svůj vlastní byt, který splácel a já se k němu jenom nastěhovala. Ale už se těším až se budeme stěhovat spolu do nového a většího bytu, který si zařídíme už společně. Tohle je na nás bohužel už malý, protože by jsme rádi chtěli už konečně založit rodinu. Dokonce včéra jsme se rozhodly že budeme mít nakonec svatbu i když jsme to původně odkládali kvůli penězům. Nějaké se ale najdou :-) Vrátím se ale k stěhování.
 
Vždy to byl můj sen mít vlastní byt a zařídit si ho podle sebe a proto se na to také těším. Od září jak bydlím u svého přítele tak jsem se stěhovala 25 km od svých rodičů a vídám je jednou za 14 dní. Častěji to bohužel nejde z finančního hlediska. Přeci jen benzín je docela drahý a já pořád marně hledám jakékoliv zaměstnání. Zrovna teď v sobotu za nimi jedeme a objeví se tady po pár letech kamarádka co se odstěhovala do Německa, takže se na to těším :-) Bohužel se odstěhovala k sestře kvůli práci, neboť také měla problém tady nějaké zaměstnání sehnat. V Německu se má dobře :-)
 
Moje první stěhování proběhlo rychle a hladce. Veškeré svoje oblečení jsem si dala do cestovní tašky a důležité věci, které jsem nutně potřebovala. Zbytek jsem si odvezla později. Jenže jak jsem si dovezla veškeré svoje oblečení tak jsme zjistili že to nemám kam dát, proto jsme to museli trošku přestěhovat a dovézt si jednu svojí skříňku od rodičů. Také jsem ráda, že jsme si konečně pořídili pořádnou potel s ložnicí, protože spát na gauči nebylo moc dobré.
 
Když se stěhovala sestra do nového bytu tak jsem jí tak trošku záviděla. Moc pěkný byt s pěknou koupelnou. Hned bych se tam zabidlela :-) Mám ráda vanu a tady přítel bohužel má pouze jenom nízkou kde se dá bohužel pouze sprchovat a to mě nebaví. Já se raději naložím do pěkně teploučké vody :-) Proto se také těším až si s námi přítelova babička s dědou vymění byt a mi pujdeme do většího kde je vana ve které se dá koupat :-)
 
Taže mě vlastně ještě velké stěhování teprve čeká, ale vážně se na to těším. Až si to přestěhujeme podle svých představ společně. Sice to možná bude až za dva roky, ale já si na to počkám. Třeba to bude brzy. Naše svatba pro všechny bude nakonec překvapení, už máme vybrané i prstýnky :-) a třeba po svatbě si snámi nakonec ten byt vymění a my si budeme vklidu moci založit i tu rodinu :-)
 
Užijte si pěkný dnenší den,  
Malinke-kote

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 28. 2. 2013: Stěhování

Téma je dnes trochu jiné, než jste, milé čtenářky, zvyklé. Částečně bude složené z vašich stěhovacích příběhů a částečně půjde o online zpravodajství ze stěhování redakce ŽENY-IN na novou adresu. Celá akce je domluvená tak, že mi vždy některá z kolegyněk pošle po internetu pár fotek a postřehů, tedy pokud se jí podaří někde připojit. V záloze je šéfredaktor Radek, který má internet a foťák v mobilu.

A teď k té vaší části: Posílejte mi historky ze svého stěhování a zaměřte se třeba na následující...

  • Proč jste se stěhovaly?
  • Odkud a kam?
  • Jak to proběhlo?
  • Byly nějaké karamboly?
  • Proběhlo stěhování podle plánu?
  • Co všechno jste po stěhování nenašly?

Příspěvky posílejte na známou emailovou adresu redakce (viz níže), a to ideálně do 15.00 hodin 28.2.2013. Jednu z přispěvatelek odměním pěkným dárkem. A protože se redakce stěhuje, necháme se překvapit, jaký dárek to vlastně nakonec bude, tedy co všechno po stěhování opravdu dorazí. Bude to buď nějaká kosmetika, hra, drobná elektronika nebo květina (když nic z toho nenajdeme). Sám jsem zvědavý. Vy se to dozvíte po konci tématu v poslední novince.

Reklama