642aaebb9d248obrazek.jpg
Foto: Shutterstock

Odkrýt peřinu a najít v posteli pavouka, co vypadá jako živý? Narazit do potravinové fólie nastražené ve dveřích? Sednout si na prdící polštářek v restauraci? Hledat po celé ložnici nespočet budíků, které od čtyř od rána, co deset minut vyzvání jako o život? Případně odtáhnout závěsy a těsně za okny ložnice spatřit děsivého chlápka s nožem v ruce? To všechno byly kanadské žertíky, které ji sice rozzuřily doběla, ale brzy je svému příteli Viktorovi (24) odpustila. Jenže před pár dny zašel dál, než je ochotná akceptovat.

Každou sobotu ráno spolu chodí běhat do lesa kousek za městem a jinak tomu nebylo ani o uplynulém víkendu. „On regulérně sportuje, pro mě je to spíš takový indiánský běh. Chvíli běžím, chvíli jdu. A jelikož je Viktor rychlejší, jsme domluvení, že na mě vždy čeká na smluvených místech, kde si dává rozcvičku. Utekl mi i tentokrát,“ popisuje Anička. Nevadilo jí, že běží o samotě. Jenže z kochání se jarní přírodou ji vytrhl výstřel. Asi nějaký myslivec, napadlo ji. Jenže když po chvíli došla na místo domluveného setkání, krve by se v ní nedořezal. Zato kolem jejího přítele bylo krve dost!

Ležel tam s prostřelenou hlavou, krvácel a vůbec se nehýbal. Byl to strašný šok! Úplně jsem zpanikařila, přestala přemýšlet. Rozběhla jsem se okamžitě pryč. Co když tam střelec pořád ještě je a zastřelí i mě? O kus dál jsem se schovala za velký dub a vytáhla mobil. Vůbec mi nešlo vyťukat číslo záchranky, jak se mi třásly ruce. Když už se mi to podařilo, někdo mě chytil za ramena. Divím se, že jsem nedostala infarkt! Naštěstí to nebyl vrah, ale můj debilní přítel, který se válel smíchy. A mezi tím svým hýkáním opakoval „apríl“,“ vzpomíná na chvíle hrůzy Anička, která po zbytek cesty s Viktorem nepromluvila ani slovo. Nekomunikuje s ním doteď.

„Jak já ho za to nenávidím! Pořád se z toho šoku nemůžu vzpamatovat. Byly to fakt chvíle čisté hrůzy. Bála jsem se o něho, o sebe. To si nedovedete ani představit. A když na mě pak ještě vybafnul! Nechci ho už nikdy vidět. Kamarádi sice tvrdí, že jsem přecitlivělá, ale podle mě fakt přestřelil. Co by mi vyvedl příště? ptá se rozzlobená Anička.

Zdroj informací: respondentka Anna

Čtěte také: