Máme tu jeden z posledních příspěvků k dnešnímu tématu. Poslala nám ho čtenářka malinke-kote, kterou budí přítelovo vstávání, ale jinak nic.

To je zajímavé, co píšete, milé malinke-kote. Za příspěvek Vám děkuju a přeju hezký den, taky doufám, že už nebude pršet...


Přeji všem pěkný den bez deště,

já nějak budík ani nepotřebuji, protože mě vždy vzbudí přítel jeho vstáváním do práce. Takže s ním vstanu ve 4:30 a pak si jdu zase v 5:30 lehnout a spím do té doby, než se mi chce vstávat. Většinou ale moc dlouho už nespím, maximálně do té osmé hodiny. Když jsem chodívala do školy, tak mě budil můj mobilní telefon. Snad nikdy jsem normální budík neměla, který by mě měl budit. Hlavně já si musím na melodii zvyknout, musí být hlasitá a musím jí mít u hlavy jinak mě to nevzbudí a spím dál. Ono se to pak po nějaké době vypne samo. Takhle se mě už několikrát stalo že jsem zaspala do školy a mamka mě musela vzbudit. Ani to její volání, abych vstávala mě nevzbudilo. Já mám tvrdý spánek a mě jen tak nic nevzbudí.

Je ale zajímavé že i přesto, že mám tvrdý spánek tak přítelovo vstávání mě vzbudí hned, ale můj budík mě občas nevzbudí. Ani mě nevzbudí to, když mi dá přítel pusu na přivítanou a nebo když si jdu lehnout dříve než odejde do práce a on mi přijde dát pusu na rozloučenou, tak ani to mě nevzbudí. Bude to zajímavé až budu muset chodit do práce, aby mě to vůbec vzbudilo. Pokud ale budu chodit do práce na šestou hodinu tak to nebude žádný problém, neboť to vstává i přítel do práce :-)

Nějak si ani nevzpomínám, zda mám nějakou zajímavou historku se vstáváním. Je pravda že několikrát místo v půl sedmé ráno do školy jsem vstala v půl osmé do školy, kdy už v té době jsem dávno seděla v trolejbuse cestou do školy. Několikrát jsem přišla o hodinu později nebot mě neměl kdo do školy odvézt. Také se mě stalo, že jsem jela ráno na zkoušku do školy a místo v 9:15 jsem jela do školy už v 8:15, takže jsem zbytečně čekala na chodbě ve škole než pujdu na zkoušku. Alespoň jsem měla chvilku čas se ještě něco naučit.

Užijte si dnešní den, venku to vypadá že dnes už pršet nebude, tak snad už konečně ustálí záplavy ve větších městech. Nás se to naštěstí jako každý rok vyhlo i když je pravda že tu první povodńový stupen máme, ale to není taková tragedie jako třeba v Praze, v Kralupech nad Vltavou kde tam bydlí můj strejda a v dalších jiných městech. Už by nemusela do konce roku vůbec pršet, aby byl klid

malinke-kote

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Co (nebo kdo) vás ráno budí?

  • Jak se vám vstává?
  • Máte klasický budík, nebo něco jiného?
  • Nebo vás budí partner? Třeba polibkem?
  • Jak vstávají vaše děti, budíte je vy, nebo samy?
  • Máte nějakou zajímavou historku se vstáváním?

Prosím, příspěvky už neposílejte. V 16 hodin vyhlásím, kdo vyhrál dnešní cenu, sušenky Bebe Dobré ráno od firmy Opavia.

bebe

Reklama