Důvěra je křehká záležitost a bývá těžké ji obnovit. Alena (29) to dokázala. Chtěla jednou pro vždy zapomenout, že ji přítel podváděl. A dařilo se. Do chvíle, než se objevil někdo, kdo to celé připomněl.

Takovou nevěru by ustála málokterá žena. Její přítel ji hezkých pár měsíců podváděl s její kolegyní z práce. Tu přitom považovala za kamarádku. „Když jsem jim na to přišla, popadl mě amok. Michalovi jsem sbalila kufry a nechala je za affairdveřmi. Jenže on to nevzdal. Tvrdil, jak o mě nechce přijít a to celé bylo jen o sexu. Mě prý miluje. Hrozně se pořád dokola omlouval, brečel, sliboval… až jsem ho po dvou měsících vzala zpět. Bylo to moc těžké a nikdy bych si nemyslela, že to dokážu. Ale zařekla jsem se, že za tím udělám tlustou čáru. Nebudu mu nic vyčítat a kolegyni začnu ignorovat,“ vypráví Alena s tím, že se naštěstí nemusela přetvařovat dlouho. Bývalé milence jejího přítele totiž začalo růst břicho.

„Dlouho ho skrývala, ale v osmém měsíci už to zkrátka nešlo. No jo, jenže ona neměla žádného stálého partnera. A i hlupák by si dokázal vypočítat, že to může být nakrásně mého Michala. Po několika dnech, kdy jsem v sobě dusila vztek a bezmoc, jsem na ni vyrukovala. Je jeho, nebo není? Ona se na mě jen ušklíbla a procedila, že nemusím mít strach. Je to prý jen a pouze její dítě. No, neuklidnila mě!“ svěřuje se Alena, která od té doby nemyslela na nic jiného. Zvláště když se kolegyni narodil syn.  

„Že s ní spal, s tím se ještě smířit dokážu. Ale že spolu dost možná mají i dítě? Je mi to líto, ale to asi nevydýchám. Sice to vypadá, že ona ho k otěhotnění jen využila a dál s ním nepočítá, ale věřte tomu. Za rok může přijít s tím, aby mu dělal tátu. Tohle je na mě zkrátka silné kafe. Zatím jsem Michalovi sice nic neřekla, ale každým dnem jsem si jistější. Určitě bude snazší udělat radikální řez už teď. A ne založit rodinu a riskovat, co ta mrcha zase vymyslí,“ dodává Alena.

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Čtěte také:

Reklama