Zpěvák, kytarista a textař Jan Kalousek (46) je podle vlastních slov milované přítelkyni Karolíně (26) ukázkovým partnerem. Teď by se měl ale možná snažit ještě o trochu víc. Karolína totiž velmi obdivuje britského hitmakera Barryho Masona, autora slavné písně Toma Jonese Delilah. Mason totiž zanedlouho přijede do Prahy.

Barry Mason a Jan Kalousek se spřátelili před dvěma lety na jedné z Barryho pracovních návštěv v Praze. Na blížícím se prosincovém koncertu spolu zazpívají duet Easy, který dohromady složili a nazpívali exkluzivně pro poslední album Jana Kalouska nazvané Náhodou. O tom, že Mason je skvělý hudebník, není pochyb, a všimla si toho i Karolína.
 „Ona má skvělý hudební vkus a Barryho Masona si samozřejmě velmi váží, jeho hudbu máme oba moc rádi,“ prozrazuje Korzu Kalousek. Není tedy možné, že by Karolína dala přednost jednomu muzikantovi před druhým a Jana nahradila Barrym? 
 Náš vztah skvěle klape a Barry je můj přítel, opravdu si nemyslím, že by něco takového připadalo v úvahu. Je to ale docela veselá domněnka,“ směje se zpěvák přímo položené otázce. Nezbývá tedy než věřit, že svou lásku dobře zná a nebude nakonec nepříjemně překvapen.

Jan a právnička Karolína jsou spolu již dlouho. Protože ale ani jeden z nich necítí potřebu využívat ke svému zviditelnění bulvár, píše se o jejich vztahu jen málokdy. Možná i proto jsou spolu oba dodnes velmi spokojení. Ve světě celebrit, kdy časté střídání partnerů je na denním pořádku, představují příjemnou výjimku.

Reklama