„Většina lidí mě zcela jistě odsoudí, ale kdyby měli stejně špatné zkušenosti z předešlých vztahů jako já, mluvili by taky trochu jinak. První přítel mě podváděl s mou nejlepší kámoškou, druhý s kolegyní z práce a třetí spal snad s každou, kterou potkal. Dokonce měl založený i profil na seznamce,“ předesílá Michaela, aby bylo hned na začátku jasno v jejích pohnutkách, které ji vedly k „napíchnutí“ chytrého telefonu jejího nynějšího přítele. Nedával jí sice k žárlení důvod, ale ona chtěla mít jistotu.

64f5c06e4e70fobrazek.png
Foto: Shutterstock

„Lukáše (41) vážně moc miluju, nechci o něj přijít. Pevně věřím, že to on bude jednou otcem mých dětí. Jsme spolu už rok a půl a skvěle nám to funguje. Jenže pracuje mezi samými ženami a s dalšími spolupracuje. A aby toho nebylo málo, velmi se přátelí se svou bývalkou. Tak to mám raději pod kontrolou. A už se mi to i několikrát vyplatilo,“ hájí se Michaela, která může kdykoli slyšet, co si její partner s kým říká do telefonu nebo číst zprávy, které si s někým vyměňuje.

Jsou to asi čtyři měsíce, kdy ho nějaká Janička lákala na drink. On se nejdřív vymlouval, ale ona ho začala vydírat. Prý na místě potřebuje probrat objednávky její firmy do budoucna. Přitom z těch zpráv jasně čišelo flirtování! On se tedy nechal zlomit a na schůzku v sedm večer šel. Řekl mi jen, že jde na obchodní schůzku. Vlastně ani nelhal, nechtěl si nechat ujít kšeft. Ale znáte to, když se ženská hodně snaží, většina chlapů podlehne,“ myslí si Michaela, která tehdy neponechala nic náhodě.

Krásně se oblékla, zavolala své kamarádce a vytáhla ji na víno. Čirou náhodou do restaurace, kde se ona schůzka konala. „Cestou na toaletu kolem jejich stolu jsem ho jako náhodou zahlédla. Dělala jsem hrozně překvapenou a vrhla se k němu se slovy – jé, miláčku, to je náhoda, já jsem tu s kámoškou. Políbila jsem ho a nechala se oné couře s velkým výstřihem představit. Pak jsem se slovy, že nebudu rušit, odešla. Ona se s ním taky brzo rozloučila a dle Lukášova telefonu dala pokoj,“ usmívá se Michaela s tím, že nešlo o jedinou situaci, kdy dohled nad přítelem ocenila.

To si na začátku našeho spolubydlení psal se svou ex. V těch zprávách si mě vychvaloval. Jen si postěžoval, že se k němu v noci moc tulím, takže je ráno rozlámaný. Mně ale neřekl vůbec nic! Počkala jsem pár dnů a oznámila mu, jestli nevadí, když budeme usínat každý na své polovině postele, že jsem pak ráno rozlámaná. Velmi to tehdy ocenil a řekl, že dokonale souzníme,“ vypráví Michaela. A jestli se obává, že na její intriky přítel někdy přijde? Prý ne, protože je extrémně opatrná.

Pozor! Nezákonný odposlech je trestným činem, za který hrozí pobyt ve vězení. Stíháni můžete být i za pouhé nedovolené nahlížení do partnerova telefonu či počítače.

Zdroj informací: respondentka Michaela

Čtěte také:

Reklama